MMA PLKacper FormelaKacper Formela ma jasny sportowy cel. Finanse są dla niego mniej ważne, chce tam walczyć!

Kacper Formela ma jasny sportowy cel. Finanse są dla niego mniej ważne, chce tam walczyć!

Kacper Formela to mistrz organizacji FEN, który ma jasny sportowy cel – dostać się do organizacji UFC i mierzyć się z najlepszymi zawodnikami na świecie, z którymi ostatnimi czasy w klatce FEN raczej nie miał do czynienia.

Kacper Formela ma jasny sportowy cel

Formela gościł wczoraj w programie Koloseum na Polsat Sport, gdzie opowiadał o swoich sportowych ambicjach i planach.

W pewnym momencie otrzymał pytanie o potencjalny kontrakt z inną organizacją niż UFC, np. Bellator MMA. “Polski Machida” jednak nie skłania się ku takiej opcji.

Kacper Formela ma jasny sportowy cel – UFC!

Formela zdradził, że raczej nie podpisałby kontraktu z innym pracodawcą niż UFC, a do szeregów największej organizacji MMA na świecie chce się dostać poprzez udział w show Dana White’s Contender Series, czyli drogą, którą wybrał Mateusz Rębecki:

“Myślę, że wszystko by zależało od finansów, bo by musiały to być fajne pieniążki, bo wydłużyłyby one drogę do UFC, bo pewnie musiałbym podpisać kontrakt na x czasu z jakąś nową federacją. Ale raczej bym się nastawiał na Contender i program. Wątpię, że jakiekolwiek finanse są dla mnie wyższe niż kontrakt z UFC.”

Fragment rozmowy z Kacprem Formelą w programie Koloseum do sprawdzenia TUTAJ -> Kolejne walki w FEN czy przejście do UFC? Jaka będzie przyszłość Kacpra Formeli?

[EDIT] Kacper Formela nadal jest mistrzem organizacji FEN, bowiem jako posiadacz pasa mistrzowskiego, po każdej obronie automatycznie ma przedłużony kontrakt z drugą największą polską organizacją mieszanych sztuk walki. Czekamy w takim razie na dalszy rozwój jego sytuacji kontraktowej.

Zobacz także:

Ferrari w strachu? Kamil Łaszczyk pokazuje szybkość przed ich walką na FAME 17 [WIDEO]

Amadeusz “Ferrari” Roślik może zacząć etap bycia w strachu? Jeden z najpopularniejszych freak fighterów w Polsce już 3 lutego zmierzy się z zawodowym pięściarzem Kamilem Łaszczykiem w walce, która będzie walką wieczoru gali FAME 17.

Martin Lewandowski o krytyce walki wieczoru XTB KSW 78 przez fanów: Nie wiem czy to walka mało interesująca! Co wy na to?

Martin Lewandowski był gościem dziennikarza TVP Sport Patryka Prokulskiego i opowiedział m.in. o krytyce walki wieczoru nadchodzącej gali XTB KSW 78 przez fanów.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis