MMA PLFAME MMAKacper Blonsky przed FAME MMA 8: Nasz konflikt jest największy na tej edycji!

Kacper Blonsky przed FAME MMA 8: Nasz konflikt jest największy na tej edycji!

Foto: FAME MMA

Kacper Blonsky już dwudziestego pierwszego listopada zadebiutuje w FAME MMA. Podczas ósmej edycji w walce wieczoru zmierzy się z Marcinem Dubielem. Obaj mają do wyjaśnienia konflikt!

W tak zwanym co-main evencie dojdzie do wyczekiwanego starcia pomiędzy Marcinem Najmanem, a Kasjuszem Życińskim. Walka odbędzie się w formule bokserskiej w małych rękawicach. Nie zabraknie również nowych postaci. Swoje debiuty w organizacji zaliczą popularni raperzy ”Sobota” i ”Arab”.

Kacper Blonsky: Wcześniej biłem się pod klubami!

Kacper Blonsky zaskoczył! W rozmowie z ”6 pak” powiedział, że jego zdaniem konflikt z Marcinem Dubielem jest największy podczas zbliżającej się gali.

Myślę, że to jest.. Tak naprawdę przed chwilą mnie sprostowałeś, bo Ci wcześniej zarzuciłem, że to jest największy konflikt moim zdaniem na ósmej edycji. Wspomniałeś o ”Bestii” i Szelidzę. No właśnie zobaczymy na kolejnej konferencji. Chciałbym powiedzieć, że nagrywaliśmy trailer. Jak było pięć walk to tylko u nas był tylko młyn. Inni chłopcy zobaczyli też, że to jest prawdziwie i będzie to dobra bitka. Mimo, że umiejętności pewnie najwyższych nie pokażemy, bo jesteśmy amatorami, ale będzie grubo.       

Kacper wcześniej nie miał doświadczenia jeśli chodzi o treningi sportów walki. Mimo wszystko wspomina o swoich ”bójkach pod klubem”.

Jak na dwa miesiące pracy.. Wcześniej biłem się pod klubami. Kiedyś miałem taką przygodę w moim rodzinnym mieście. Chodziło się przed bramę i wyjaśniało problemy, bo jak się biło na terenie klubu to wbiegał cham i cię jeszcze po głowie zdzielił. Wszyscy ustawiali się przed bramą i kilka razy się biłem. W Warszawie też zdarzało się kilka razy, ale jak widać z mojej aparycji nie jestem żadnym zabójcą. Nie jestem osobą, która szuka zwady, ale jak ktoś zacznie to nie uciekam, bo mam charakter. Jestem z małego miasta Sokołowa Podlaskiego jak tu obok trenujący Daniel Omielańczuk. O czym się dowiedziałem niedawno. W tym mieście jest potencjał dla zawodników.

Blonsky wyjaśnił również, dlaczego przygotowuje się w WCA Fight Team pod okiem Anzora Azhieva.

Wybrałem WCA głównie, dlatego, że z Adrianem Polakiem znamy się dobrze od wielu lat. Bardzo mi polecał Anzora Azhieva, abym z się przygotowywał. Widziałem, że Adi też zrobił duży progres. Przyszedłem na jeden trening jeszcze za nim były plany, abym walczył. No i zobaczyłem, że to jest taki sympatyczny człowiek. Oglądałem jego walki i stwierdziłem, że lepszego trenera nie będę miał. To jest kocur.

FAME MMA 8 – pełna karta walk

 1. Main event: Kacper “Blonsky” Błoński – Marcin Dubiel
 2. Co-main event: Marcin “El Testosteron” Najman – Kasjusz “Don Kasjo” Życiński
 3. Filip “Filipek” Marcinek – Michał “Sobota” Sobolewski
 4. Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka – Amadeusz “Ferrari” Roślik
 5. Paweł “Tybori” Tyburski – Gabriel “Arab” Al-Suwi
 6. Piotr “Szeli” Szeliga – Piotr “Bestia” Piechowiak
 7. Alan Kwieciński – Piotr Pająk
 8. Gamou Fall – Maciej “Szewcu” Szewczyk
 9. Zusje Astafiewa – Dagmara Szewczyk
 10. Mariusz “Hejter” Słoński – Patryk “Mortalcio” Baran
 11. Karolina “Way of Blonde” Brzuszczyńska – TBA

Zobacz także:

DJ Decks w świetnej formie! Czekacie na drugą walkę?

Dariusz Działek pozostaje w świetnej formie. Widzieliście już wideo z tarczy? Jak nie, to warto zobaczyć!