MMA PLBez kategoriiK-1 MAX EUROPE 2008 GP – info od organizatorów!

K-1 MAX EUROPE 2008 GP – info od organizatorów!

Info w środku posta.

Najsłynniejsi europejscy zawodnicy
dnia 6 kwietnia, godz. 18.00 Hala Torwar
“K-1 MAX EUROPE 2008 GP”


Dnia 6 kwietnia 2008 r. (niedziela), o godz. 18, w Hali Torwar w Warszawie odbędzie się międzynarodowy Superturniej K-1 MAX EUROPE 2008 GP, podczas którego miłośnicy sztuk walki będą mieli okazję ujrzeć w ringu renomowanych polskich i zagranicznych zawodników.
Formuła walki K-1 rozkwitła na arenie międzynarodowej. Dziś swą popularnością z powodzeniem konkuruje z powszechnie lubianymi dyscyplinami sportowymi: z piłką nożną, czy też koszykówka.

K-1 cieszy się uznaniem na całym świecie. Sportowe gale transmituje już prawie każda narodowa telewizja. Ta jakże widowiskowa formuła walki, nie tylko stanowi inspirację dla młodzieży do rozwijania marzeń i odwagi, lecz również poprawia wizerunek dyscyplin sportów walki w skali ogólnoświatowej.

Najważniejszym elementem bezprecedensowego sukcesu K-1 jest nieprzewidywalność: zawodnik górujący nad przeciwnikiem pod względem fizycznym w każdej chwili może zostać znokautowany jednym kopnięciem, czy ciosem pięści. Często czas, technika i szybkość zawodnika, mają w K-1 większe znaczenie niż jego wielkość i siła.

K-1 kibice polubili przez wzgląd na intensywność i spontaniczność: 80% walk kończy się nokautem. Wyzwalająca się podczas rozgrywek K-1 adrenalina, niepowtarzalna atmosfera na trybunach sprawiają, że coraz więcej ludzi fascynuje się tą formułą walki.

Uniwersalne przepisy K1 pozwalają na udział zawodników, uprawiających różne sztuki walki, takie jak : karate, boks, judo, kickboxing, boks tajski, jiu-jitsu, aikido, kung-fu itd. Pojawia się tu odwieczne pytanie – który ze stylów walki jest najlepszy… ?
Tutaj wszyscy zawodnicy walczą w turniejach, mając ten sam cel: ZWYCIĘSTWO.

K-1 MAX EUROPE 2008 GP – to pierwszy oficjalny międzynarodowy turniej z cyklu K-1 MAX GP w Polsce, podczas którego zmierzy się ośmiu najbardziej utytułowanych zawodników europejskich. Każdy z nich jest posiadaczem najwyższych światowych tytułów w kickboxingu, Muay Thai czy karate. Niestety, w trakcie wieczoru, tylko jeden z nich stanie się prawdziwym mistrzem Europy w K-1 MAX!!! Zdobędzie profesjonalny tytuł mistrzowski i… najważniejsze – miejsce wśród wybrańców, którzy zyskają prawo do występu w turnieju “K-1 WORLD MAX” w Japonii !!!

Na turniej K-1 MAX Europe GP przybędą sławni goście. Wśród nich jeden z najbardziej utytułowanych polskich zawodników K-1, mieszkający w Australii Paul Slowinski – zwycięzca K-1 WORLD GP 2006 w Auckland oraz mistrz K-1 EUROPE GP 2007 w wadze ciężkiej, który pokonał przez nokaut potężnego Maiti Mo. Paul Slowinski przybędzie kibicować swym rodakom. Ma również nadzieję, że Polacy nie zawiodą go – przybędą na zawody, a tym samym utwierdzą w przekonaniu, że KOCHAJĄ SZTUKI WALKI… !

 

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis