MMA PLArchiwumAdrian BartosińskiJuż w grudniu hitowa walka Parnasse-Bartosiński? Polak zaczyna uczyć się francuskiego!

Już w grudniu hitowa walka Parnasse-Bartosiński? Polak zaczyna uczyć się francuskiego!

Coraz częściej pojawiają się informacje o potencjalnym pojedynku Adriana Bartosińskiego (14-0) z Salahdine’m Parnasse (18-1). Do walki miałoby dojść w grudniu na dużej gali w Gliwicach. Tym razem na instagramie pojawił się materiał z ”Bartosem”, który zaczyna uczyć się języka… francuskiego.

Parnasse

Parnasse miał w tym roku wystąpić na hitowej gali XTB KSW Colosseum 2, gdzie miało dojść do hitowego starcia z Marianem Ziółkowskim. ”Golden Boy” nieszczęśliwie doznał kontuzji na rozgrzewce, więc walka ostatecznie nie doszła do skutku. W klatce pojawił się Ziółkowski i oddał pas wagi lekkiej swojemu niedoszłemu przeciwnikowi.

Salahdine wystąpił w main evencie na ostatniej gali KSW 85 w Nowym Sączu, gdzie obronił pas wagi piórkowej. Francuz w czwartej odsłonie zastopował przed czasem Roberta Ruchałę. Dla lokalnego zawodnika była to pierwsza zawodowa przegrana. Parnasse po raz kolejny udowodnił swój ogromny potencjał i zaprezentował kapitalne umiejętności.

Tuż po zwycięstwie Parnasse zareagował mistrz wagi półśredniej – Adrian Bartosiński.

Salahdine Parnasse podobno chcesz trzeciego pasa? Jazda – napisał Bartosiński na twitterze

Parnasse zawalczy o trzeci pas?

Tego nie możemy wykluczyć. Już od dobrych paru dni mówi się o potencjalnej grudniowej walce pomiędzy Salahdine Parnasse, a Adrianem Bartosińskim. Tym samym Francuz zawalczyłby o trzeci tytuł w organizacji KSW.

W mediach społecznościowych pojawił się materiał, w którym ”Bartos” zaczyna uczyć się języka francuskiego!

”Bartos” tytuł wagi półśredniej zdobył w ostatniej walce. Bartosiński pod koniec kwietnia na gali KSW 81 w niecałe dwie minuty odprawił z kwitkiem Artura Szczepaniaka.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis