Zarabiaj na konopiach
 
 
MMA PLBoksJuż jutro wielka gala boksu w Polsce! Znamy szczegóły przed starciami Polaków o pasy!

Już jutro wielka gala boksu w Polsce! Znamy szczegóły przed starciami Polaków o pasy!

Gwarancja wielkich emocji – tak możemy zapowiedzieć jutrzejszą galę boksu w Rzeszowie. Walka o mistrzostwo świata i dwa starcia o mistrzostwo Europy. Trzeba przyznać, że od lat nie było takiej gali w naszym kraju. Znamy szczegóły transmisji i ostateczną kartę walk nadchodzącego wielkimi krokami wydarzenia.

Różański

W main evencie zobaczymy wyczekiwany start niepokonanego Łukasza Różańskiego (14-0, 13 KO), który przed własną publicznością zawalczy o tytuł mistrza świata federacji WBC kategorii bridger. Przeciwnikiem naszego reprezentanta będzie również niepokonany Alen Babić (11-0, 10 KO). Różański już w przeszłości zaskakiwał i pokazywał się z efektownej strony, gdy przed czasem odprawił Artura ”Szpilę” Szpilkę oraz Izu Ugonoha.

To nie koniec wielkich emocji, bowiem zobaczymy dwie walki o mistrzostwo Europy. Przed taką szansą stanie Michał Cieślak (23-2, 17 KO) oraz niepokonana Laura Grzyb (8-0, 3 KO). Na rozpisce gali wystąpi także Martin Bakole (18-1, 13 KO), który należy do ścisłej czołówki wagi ciężkiej.

Wielka walka już jutro!

To już jutro wielka walka w Rzeszowie! Znamy szczegóły transmisji jutrzejszego wydarzenia boksu. Studio gali Knockout Boxing Night rozpocznie się od godziny 19:20 w TVP Sport – sama gala o 20:15.

Oto karta walk sobotniej gali w Rzeszowie:

Łukasz Różański (14-0, 13 KO) vs. Alen Babić (11-0, 10 KO) – walka o pas WBC w kategorii bridger
Martin Bakole (18-1, 13 KO) vs. Igor “Hulk” Szewadzucki (10-0, 8 KO)
Steed Woodall (17-1-1, 11 KO) vs. Boris Crighton (10-2, 7 KO)
Jeamie “TKV” Tshikeva (4-0, 2 KO) vs. Michał Bołoz (5-4-2, 5 KO)
Michał Cieślak (23-2, 2 KO) vs. Dylan Bregeon (12-2-1, 3 KO) – walka o pas EBU
Laura Grzyb (8-0, 3 KO) vs. Maria Cecchi (8-1, 2 KO) – walka o pas EBU
Piotr Łącz (5-0, 5 KO) vs. Milos Budincić (2-4-1)
Tobias Zarzeczny (2-0) vs. Andrija Kuzman (debiut)
Ada Jędrzejczyk (debiut) vs. Monika Lis (debiut)

Zobacz także:

Pudzianowski prezentuje umiejętności pięściarskie przed walką ze ”Szpilą”! [WIDEO] Widzieliście?

Mariusz Pudzianowski w mediach społecznościowych postanowił udostępnić krótkie nagranie ze swojego treningu. Wojownik z Białej Rawskiej zaprezentował umiejętności pięściarskie przed hitową walką z Arturem Szpilką. Przypomnijmy, że Pudzian w MMA zmierzy się z byłym pretendentem do mistrzostwa świata w boksie!

Skandal na boisku! Cristiano Ronaldo pomylił dyscypliny i poczuł się jak w MMA! [WIDEO] Co wy na to?

Bywają w piłce nożnej momenty, w których piłkarze zachowują się dość…abstrakcyjnie. Zdarzają się też incydenty, w których piłkarze tracą chłodną głowę i na własne życzenie zawieszają siebie samych na kilka spotkań. Do czego doszło tym razem? Co uczynił Cristiano Ronaldo?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis