MMA PLJan BłachowiczJuż dziś wieczorem Jan Błachowicz wystąpi w Turbokozaku!

Już dziś wieczorem Jan Błachowicz wystąpi w Turbokozaku!

Foto: Canal+

Aktualny mistrz kategorii półciężkiej spróbuje swoich sił na piłkarskim boisku. Jan Błachowicz wystąpi w Turbokozaku!

“Cieszyński Książę” zmierzy się z kilkoma futbolowymi wyzwaniami w popularnym programie. Premiera programu z udziałem mistrza UFC już dziś o godz. 21:00 na antenie Canal+Premium. Dostęp do programu można uzyskać także online w ramach Canal+ Telewizji na żywo, gdzie można skorzystać z darmowego 30-dniowego okresu próbnego.

W studiu obecna będzie zaś była czempionka wagi słomkowej UFC Joanna Jędrzejczyk.

Występ na piłkarskim boisku nie będzie oczywiście całkowitą nowością dla Błachowicza. Zawodnik wagi półciężkiej brał udział chociażby w spotkaniach charytatywnych organizowanych przez Fundację Cancer Fighters.

Co ciekawe kilka lat temu w tym samym programie wystąpił inny zawodnik MMA – Łukasz Jurkowski. “Juras” to oczywiście również komentator, a poza tym także fan Legii oraz brat partnerki “Cieszyńskiego Księcia”.

Z wyzwaniami Turbokozaka zmierzyła się też w zeszłym roku wspomniana wyżej Joanna Jędrzejczyk.

Zobacz także:

Błachowicz komentuje ostatnią walkę Khabiba! Zaskoczeni decyzją?

Khabib Nurmagomedov zrobił to znowu, ale w jakim stylu! Dagestańczyk po następnej obronie pasa postanowił ogłosić zakończenie kariery. Jego zwycięstwo w mediach społecznościowych skomentował nasz mistrz Jan Błachowicz

UFC 254: Reakcje w Polsce i na świecie po walce Khabiba Nurmagomedova!

Khabib Nurmagomedov (29-0) podczas sobotniego UFC 254 uciszył krytyków. Dagestańczyk nie pierwszy raz udowodnił, że jest niekwestionowaną legendą. 32-latek obronił tytuł wagi lekkiej.