MMA PLUFCJustin Gaethje: “Po odejściu Khabiba jestem numerem 1”, wskazał z kim chce się zmierzyć

Justin Gaethje: “Po odejściu Khabiba jestem numerem 1”, wskazał z kim chce się zmierzyć

Justin Gaethje zabrał głos po porażce z Khabibem Nurmagomedovowem na gali UFC 254. Amerykanin przegrał pojedynek o pełnoprawne mistrzostwo wagi lekkiej przez poddanie duszeniem trójkątnym nogami w drugiej rundzie.

Po walce wieczoru UFC 254, Khabib Nurmagomedov zszokował świat ogłaszając przejście na sportową emeryturę. O tej decyzji Rosjanina, Gaethje rozmawiał z Megan Olivi tuż po zakończeniu sobotniej gali w Abu Dhabi.

Justin Gaethje: “Po odejściu Khabiba jestem numerem 1”, wskazał z kim chce się zmierzyć

“Highlight” nie ukrywa, że po decyzji “Orła” sam czuje się teraz numerem jeden w dywizji lekkiej. Wskazał też swojego potencjalnego rywala, z którym zmierzyłby się w walce o pas mistrzowski UFC:

“Po odejściu Khabiba Nurmagomedovowa jestem numerem 1. Dustin Poirier i Conor McGregor będą zaraz walczyć. Nie ogłosili tego jeszcze oficjalnie, ale jeśli McGregor chce się odbić i zdobyć pas, to jestem tutaj, mogę z nim walczyć.

Duszenie, jakie założył mi Khabib to taki miły mały sen, ale po nim przychodzą kolejne walki.” Dostałem dzisiaj może dwa-trzy strzały na głowę, ale nie zrobiły mi one krzywdy. Nie jestem lekarzem, ale wydaje mi się, że jak jesteś poddany i nie masz żadnych poważnych konsekwencji zdrowotnych, to możesz szybko wrócić. I uwielbiam tę możliwość.”

Zobacz także:

Nate Diaz miażdży wagę lekką po odejściu Khabiba. Widzi tam same… białe pasy!

Nate Diaz miażdży wagę lekką po odejściu Khabiba Nurmagomedovowa. Amerykanin nie widzi w aktualnej czołówce dywizji do 70 kilogramów nikogo, kto miałby świetne umiejętności parterowe.

Khabib ma swoje ostatnie marzenie! Zostanie spełnione?

Khabib Nurmagomedov to bezdyskusyjny mistrz i legenda. Dagestańczyk ma ostatnie marzenie. Zobaczcie jakie.

Marcin Różalski po walce na gołe pięści: Przepraszam was, że nie zdechłem w ringu!

Marcin Różalski jest już parę dni po swojej wielkiej walce. Były mistrz KSW wrócił do klatki po ponad 2-letniej przerwie. Wojownik z Płocka przegrał z weteranem Joshem Barnettem.

Błachowicz komentuje ostatnią walkę Khabiba! Zaskoczeni decyzją?

Khabib Nurmagomedov zrobił to znowu, ale w jakim stylu! Dagestańczyk po następnej obronie pasa postanowił ogłosić zakończenie kariery. Jego zwycięstwo w mediach społecznościowych skomentował nasz mistrz Jan Błachowicz.