MMA PLUFCJustin Gaethje o walce z Khabibem: To będzie wejście do strefy śmierci

Justin Gaethje o walce z Khabibem: To będzie wejście do strefy śmierci

Foto: Instagram
Foto: Instagram

Justin Gaethje o zbliżającej się walce z Khabibem Nurmagomedovowem opowiedział w rozmowie z Michaelem Bispingiem w podcaście Believe You Me.

Do pojedynku o mistrzowski pas wagi lekkiej między Khabibem a Justinem Gaethje dojdzie 24 października na gali UFC 254. Miejsce organizacji tego wydarzenia nie zostało jeszcze ogłoszone.

Justin Gaethje o walce z Khabibem: To będzie wejście do strefy śmierci

“The Highlight” jest świadomy wyzwania, jakie go czeka, ale jednocześnie jest także pewny siebie. W mocnych słowach zapowiedział swoją dyspozycję na nadchodzącą walkę z niepokonanym Rosjaninem:

“Nie robimy zapasów. Przede mną będzie strefa, niezbyt duża. Ale to będzie wejście do strefy śmierci. Za każdym razem, gdy tam wchodzę, to tworzę rzeź. A jestem w tym bardzo dobry. W tworzeniu wypadków samochodowych.

Kiedy tam wkraczam, to moim celem jest spowodowanie jak największej ilości wypadków samochodowych. Tak będzie teraz. Nasze ciała będą się zderzać, pięści będą uderzać w głowy, w ramiona, w nasze ciała. Muszę spowodować jak największą ilość takich zderzeń, żeby pokonać tego gościa. To jedyny sposób, by wygrać. Koniec końców każdy potrzebuje tlenu. Jego mózg tez potrzebuje tlenu. Jeśli uda mi się zamknąć dopływ tlenu do jego mózgu choć na pół sekundy, to pójdzie spać.”

Zobacz także:

“Odliczanie do UFC 252: Miocic vs. Cormier 3” – gdzie mogę obejrzeć?

“Odliczanie do UFC 252: Miocic vs. Cormier 3”, czyli cały dokument wprowadzający do najbliższej numerowanej gali UFC jest już dostępny w sieci! Można go obejrzeć między innymi na MMA.PL!

Co Marian Ziółkowski powiedział przed KSW 54?

Marian Ziółkowski przed KSW 54 został bohaterem jednego z artykułów wprowadzających do nadchodzącej gali, który został opublikowany na oficjalnej stronie Federacji KSW.