MMA PLUFCJustin Gaethje o sposobach utrzymywania formy w czasie pandemii koronawirusa

Justin Gaethje o sposobach utrzymywania formy w czasie pandemii koronawirusa

Justin Gaethje (21-2) szykowany jest na nowego rywala Tony’ego Fergusona (25-3) w walce wieczoru gali UFC 249, kiedy okazałoby się, że mistrz wagi lekkiej Khabib Nurmagomedov (28-0) faktycznie nie będzie mógł opuścić Rosji w czasie zarazy.

W rozmowie z portalem MMAfighting.com, “The Highlight” przedstawił swoje sposoby na utrzymanie formy w czasie pandemii koronawirusa, która destabilizuje świat i zapewnia, że jest w stanie zrobić wagę, nawet jeśli w ostatniej chwili wskoczy w miejsce Rosjanina na UFC 249:

“Kluby są pozamykane, ale ja wszedłem do niego w cztery osoby. Ja Dre Dober i dwóch naszych trenerów. W tylu byliśmy na siłowni. Uważam, że dopóki jest mniej niż 10 osób, to jest bezpiecznie. Nie jestem do końca pewny tych zasad, ale tak mi się wydaje.

Dla mnie to normalne trzymać formę. To tak, jakbym szedł do biura. Mam na dole bieżnię i mogę tam wykonywać swoją pracę. To jest cardio i łatwo jest o to cardio dbać. Musimy też starać się nie lenić i nie wyjadać całego jedzenia, które mamy w zapasach.”

Przypominamy, że UFC 249 zaplanowane jest na dzień 18 kwietnia. Na razie jednak nie wiadomo dokładnie gdzie odbędzie się ta impreza, choć w sieci pojawiają się pewne przecieki: