MMA PLUFCJustin Gaethje nie sądzi, by UFC 268 odbyło się w Nowym Jorku. Wszystko przez przymus szczepień

Justin Gaethje nie sądzi, by UFC 268 odbyło się w Nowym Jorku. Wszystko przez przymus szczepień

Jeden z najlepszych zawodników wagi lekkiej na świecie Justin Gaethje nie sądzi, by gala UFC 268 odbyła się w Nowym Jorku. Tak jest ona bowiem zaplanowana i ma do niej dość już 6 listopada. Pojawił się jednak problem polegającym na wprowadzeniu przez gubernatora Nowego Jorku obowiązku szczepień przeciwko COVID-19.

Obowiązek ten ma obejmować chcących korzystać z restauracji, siłowni, klubów fitness i chcących brać udział w wydarzeniach sportowych. Dlatego właśnie wszyscy zawodnicy oraz widzowie chcący wystąpić i obejrzeć galę UFC 268 będą musieli wykazać się szczepieniem.

Justin Gaethje nie sądzi, by UFC 268 odbyło się w Nowym Jorku. Wszystko przez przymus szczepień

Gaethje, który na UFC 268 ma zmierzyć się z Michaelem Chandlerem jest wielkim krytykiem takiego rozwiązania i w rozmowie z MMAjunkie.com zasugerował, że impreza ta najprawdopodobniej zostanie przeniesiona:

“Nie sądzę, by zrobili to w Nowym Jorku. Prawdopodobnie zrobią to w Teksasie albo gdzieś indziej, gdzie nie ma takich przepisów. Nowy Jork ssie! Jest do bani! Gdziekolwiek nie zrobią tej walki, to zamierzamy dać dobrą bitkę!” – skwitował Gaethje.

Tutaj natomiast możecie sprawdzić co na temat obowiązkowych szczepień w Nowym Jorku ma do powiedzenia rywal Justina Gaethje, Michael Chandler. Do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

GROMDA Beach: “Brodacz” zdemolował korpus “Stolary” i wygrał finał turnieju!

Łukasz “Brodacz” Załuska mądrze rozegrał decydującą walkę. Rozbił Dawida “Stolarę” Stolarski w finale turnieju na gali GROMDA Beach.

UFC 267: Trzech Polaków na jednej karcie! Mocny rywal Tybury!

Marcin Tybura wraca do klatki UFC! Polak zawalczy na gali UFC 267, a rywalem zawodnika Ankos MMA będzie Alexander Volkov.

UFC 265: Lewis vs. Gane z udziałem Karoliny Kowalkiewicz – wyniki na żywo

Zapraszamy do śledzenia wyników gali UFC 265, która odbędzie się w Toyota Center w Houston.