MMA PLKhabib NurmagomedovJustin Gaethje chce walki o pas UFC! Khabib szybko go prostuje, wskazując innego kandydata na mistrza!

Justin Gaethje chce walki o pas UFC! Khabib szybko go prostuje, wskazując innego kandydata na mistrza!

Justin Gaethje po fenomenalnej walce z Michaelem Chandlerem na minionej gali UFC 268 chce walki o pas UFC! Amerykanin pokonał byłego mistrza wagi lekkiej Bellatora przez jednogłośną decyzję sędziów, ale po absolutnie fenomenalnej walce, nie mającej wiele wspólnego z defensywą.

Justin Gaethje chce walki o pas UFC

Po tej wiktorii, zaczynając passę zwycięstw i posiadając rekord 5-3 w ostatnich ośmiu pojedynkach, “The Highlight” chce walczyć o pas mistrzowski UFC. Mało tego, uważa, że nie musi już nic robić, by tę walkę otrzymać.

Justin Gaethje chce walki o pas UFC! Khabib szybko go prostuje, wskazując innego kandydata na mistrza!

“Nie muszę już niczego wysłuchiwać. Ja nic nie muszę już robić. I nie zamierzam. Są jednak rzeczy, na które nie mam wpływu. Zrobiłem wszystko, co miałem zrobić, by zapanować nad tą całą sytuacją. Mam pełną kontrolę. Wszyscy wiedzą w jakiej jestem pozycji: fani, dziennikarze. Bądźmy uczciwi. Ludzie szanują nas, bo to nie boks, to u nas zdarzają się najlepsze walki. Ja będę mierzył się z wygranym starcia Olivera vs Poirier i będę chciał udowodnić integralność tego sportu i czuję się z tym w pełni komfortowo. Nie muszę nic robić więcej.” – przyznał Gaethje.

Na te słowa Gaethje, “hola, hola” odpowiedział jego ostatni pogromca – Khabib Nurmagomedov.

W mediach społecznościowych zakwestionował on przyznanie Amerykaninowi walki o pas mistrzowski, gdyż widzi lepszego kandydata:

“W ośmiu ostatnich walkach, zostałeś pokonany trzykrotnie, Justinie. Miałeś okazję zostać mistrzem, ale zasnąłeś w walce. Islam Makhachev ma serię 9 wygranych z rzędu, 3 wygranych w 2021 roku i wszystkie kończy przed czasem. Po prostu zamknij się i przyznaj sam, że to Islam zasługuje na walkę o pas, nie ty!”

Zobacz także:

Kolejna gala The War nadciąga! Będziecie oglądać?

Znamy już komplet ekip, które wezmą udział w walkach grupowych 3vs3 oraz 5vs5 na trzeciej edycji THE WAR.

“Rosomak Bieszczadzki” zawalczy już za miesiąc. Czy Polak zwojuję francuską gale?

“Rosomak Bieszczadzki” to zawodnik, który szybko wkupił się w łaski sympatyków sportów walki. Wkrótce Paweł Biernat stoczy swoja kolejną walkę.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis