MMA PLKSWKSW 42: Nieudany rewanż “Jurasa”! Nie wyszedł do drugiej rundy z powodu kontuzji!

KSW 42: Nieudany rewanż “Jurasa”! Nie wyszedł do drugiej rundy z powodu kontuzji!

Łukaszowi Jurkowskiemu (16-11) nie udał się rewanż na Martinie Zawadzie (28-14-1) za porażkę sprzed lat i przegrał drugie starcie między tymi zawodnikami na KSW 42 w Łodzi. “Juras” z powodu kontuzji nie wyszedł do drugiej rundy.

Powodem, przez który Jurkowski nie wyszedł do drugiej rundzie była kontuzja, której nabawił się jeszcze podczas przygotowań do walki z Zawadą. Kontuzja mostka nie pozwoliła “Jurasowi” kontynuować pojedynku po pierwszej, mocnej rundzie w wykonaniu obu zawodników.

Obaj zawodnicy nastawili się na mocną bójkę stójkową. Zawada celnie trafiał rywala, a w momentach przewagi “Jurasa” próbował klinczować, ale Jurkowski także udanie wymieniał z rywalem te ciosy.

Najefektowniejszą akcją rundy był obrotowy łokieć wyprowadzony przez Jurkowskiego w kontrze, który trafił prosto w twarz ofensywnie walczącego Zawady. Mimo tego, że Zawada padł na matę klatki, to Jurkowskiemu nie starczyło sił, by dokończyć rywala.

Kiedy kibice spodziewali się heroicznego boju w drugiej rundzie, Jurkowski nie wyszedł do tej odsłony pojedynku ze względu na kontuzję, która nie pozwoliła mu kontynuować pojedynku.

KOMPLET WYNIKÓW GALI KSW 42 W ŁODZI

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis