MMA PLKSWJurkowski wyjaśnia brak walki z Kołeckim: Do walki miałem wyjść z urazem?

Jurkowski wyjaśnia brak walki z Kołeckim: Do walki miałem wyjść z urazem?

Foto: Facebook/ Łukasz Jurkowski
Foto: Facebook/ Łukasz Jurkowski

Łukasz Jurkowski obszernie wyjaśnia brak walki z Szymonem Kołeckim. Starcie to miało być walką wieczoru sierpniowej gali KSW 54. Do walki tej i prawdopodobnie też całej imprezy, w sierpniu jednak nie dojdzie.

Wczoraj polskie MMA obiegła informacja o wywiadzie Szymona Kołeckiego, który potwierdził anulacje jego walki, która miała być main eventem gali KSW 54. Walką tą miał być pojedynek z Łukaszem Jurkowskim.

Przyczyną usunięcia walki z rozpiski wydarzenia była kontuzja “Jurasa”, którą Kołecki jednak kwestionował.

Jurkowski wyjaśnia brak walki z Kołeckim: Do walki miałem wyjść z urazem?

Łukasz Jurkowski w obszernym wpisie w mediach społecznościowych odniósł się do wrzawy, jaka powstała po wywiadzie Szymona Kołeckiego.

“Juras” przyznał, że starcie z Kołeckim nie zostało odwołane, ale przełożone i zapewnił, że będzie to jego ostatnia walka w karierze:

“No to na spokojnie zamykając temat wywiadu z Szymonem Kołeckim. Tak do ostatnich chwil walczyliśmy o to czy uda się w ogóle trenować z większym obciążeniem. Nie dało rady. Że nie zrzucę wagi? Walka w kategorii ciężkiej.Decyzje o przełożeniu terminu walki podjąłem po konsultacji z bliskim otoczeniem.Pierwszy raz w mojej 22 letniej karierze w sportach walki.

Z racji miliona obowiązków poza sportem będzie to prawdopodobnie moja ostatnia. Nie żegnam się bo już to raz zrobiłem. Nie mam komfortu koncentracji tylko na przygotowaniach do walki, a wiem, że będzie jeszcze więcej obowiązków, więc nie ma co oszukiwać sam siebie.Ten ostatni raz niech będzie to wyzwanie.

Do walki miałem wyjść z urazem? Już raz to zrobiłem. Tak jakby nie pykło😉 Rozumiem rozgoryczenie Szymona, wiem że ma swój biznes plan na MMA ale ja nie muszę wychodzić do klatki po pieniądze za wszelką cene. Robię to z pasji i żadne gadanie kogokolwiek nic nie zmieni. Nie jestem małpką w cyrku, która zrobi fikołka na życzenie gawiedzi.

W przyszłym tygodniu wyjeżdżam na zdjęcia do drugiego sezonu Ninja Warrior Polska, wracam i mam nadzieje, że nic nie stanie na przeszkodzie aby trenować na sto procent. Będę w najlepszej możliwej formie, a do tego czasu możecie pisać sobie co chcecie byle ze smakiem. Chamstwa i buractwa nie zniese😉 Walka się odbędzie i będzie to godna bijatyka. Stay Tuned😎

Psy szczekają karawana jedzie dalej. Dobrego Dnia! Peace Love MMA👊🏻🔥

No to na spokojnie zamykając temat wywiadu z Szymonem Kołeckim. Tak do ostatnich chwil walczyliśmy o to czy uda się w…

Opublikowany przez Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego Piątek, 17 lipca 2020

Zobacz także:

Łukasz Jurkowski potwierdza walkę z Kołeckim! Jest jednak jedno ale…

Łukasz Jurkowski, wbrew rozpoczętej dzisiaj nagonki medialnej potwierdza walkę z Szymonem Kołeckim! “Juras” w mediach społecznościowych uspokoił fanów, którzy oczekują jego konfrontacji z olimpijczykiem.

Mirosław Okniński szydzi z Jurkowskiego: Cała Legia wstydzi się za Jurasa!

Popularny i kontrowersyjny trener Mirosław Okniński szydzi z Łukasza Jurkowskiego. Trener Szymona Kołeckiego odniósł się do odwołania walki swojego podopiecznego z “Jurasem”.

To byłoby widowisko! Mateusz Gamrot wskazał potencjalnego rywala w KSW

Mateusz Gamrot (16-0) wrócił do organizacji KSW i dał wielki popis! Reprezentant Czerwonego Smoka ma jeszcze jedną walkę w kontrakcie, a następnie jego celem jest sprawdzenie się w największej lidze. ”Gamer” widzi duży potencjał w starciu z zawodnikiem, który ma aktualny/bieżący kontrakt z organizacją KSW.