MMA PLJurasJurkowski może liczyć na wsparcie partnerki po walce z Pudzianem: Dla mnie ten gagatek jest mistrzem!

Jurkowski może liczyć na wsparcie partnerki po walce z Pudzianem: Dla mnie ten gagatek jest mistrzem!

Zawsze rodzina/bliska osoba mocno przeżywa to co się dzieje podczas walki! Paulina Powierza partnerka Łukasza Jurkowskiego w mediach społecznościowych skomentowała walkę, którą mogła oglądnąć z bliska.

”Juras” stoczył swój czwarty pojedynek po ogłoszeniu wielkiego powrotu, lecz tym razem była to już kategoria ciężka. 40-latek w walce wieczoru 61 edycji zmierzył się z Mariuszem Pudzianowskim (15-7). Jurkowski miał swoje momenty, ale co ważne pokazał wielki charakter. Łukasz ostatecznie w trzeciej odsłonie musiał uznać wyższość rywala.

Juras może liczyć na wsparcie!

Paulina Powierza w mediach społecznościowych skomentowała walkę swojego partnera Łukasza Jurkowskiego (17-12). ”Juras” może liczyć na wsparcie bliskich.

mój wojownik ♥️.mimo tego, że otarłam się o stan przedzawałowy i chyba wszystkie emocje z tych dwóch miesięcy wylałam z siebie wyjąc pod klatką, to Kocham Go najmocniej i dla mnie ten gagatek jest mistrzem. taki jest sport, obtarcia się zagoją ale serce które zostawiłeś w klatce zostanie tam na zawsze. jesteś najlepszy i nic tego nie zmieni. ♥️. Dziękuje wszystkim za wiadomości i wszystkie słowa przed, w trakcie i po walce. tacy ludzie są na wagę złota. Dziękujemy że byliście z Nami, bo dla Łukasza to co słyszał w klatce w gorszych momentach jest najważniejsze @jurasmma przez kilka dni masz labę w domu, ale potem wracasz do podlewania trawy i wynoszenia śmieci ♥️ @robertzlotkowski dziękuje za opiekę na tym gamoniem, jesteś najlepszym trenerem i najlepszym przyjacielem jakiego Łukasz może mieć obok. ♥️ @ksw_mma to była świetna gala, do zobaczenia! 🥊 #teamjuras#dziękujem

Zobacz także:

KSW: Roberto Soldić pozostaje w wadze średniej! Będzie hitowa walka z Khalidovem?

Cały czas nie wiadomo, kiedy Roberto Soldić wróci do klatki KSW. Chorwat w wywiadzie dla Polsatu Sport, przybliżył nieco swoje plany na najbliższą przyszłość “Na pewno pozostaje w 84 kilogramach” – powiedział 26-latek rozwiewając plotki o kolejnej obronie pasa w kategorii półśredniej.

MMA VIP 2: Tego jeszcze nie było! Najman rapuje przed galą w Częstochowie! Widzieliście?

Wielkimi krokami zbliża się druga gala organizacji MMA VIP, która odbędzie się 18 czerwca. Wczoraj za pośrednictwem swojego kanału na YouTube, federacja Marcina Najmana opublikowała teledysk promujący ich drugie wydarzenie.