Jurkowski i Batra ostro na Twitterze! “Ból du*y że inni zarabiają, a on gówno ma”

Jurkowski i Batra ostro na Twitterze! Nie ma już co ukrywać, że nie istnieje konflikt między tymi zawodnikami. Gwiazdor KSW i człowiek-orkiestra polskiego MMA nie szczędził słów na temat Bartosza Batry. Oczywiście dostał też ripostę.

Wszystko miało miejsce na Twitterze, gdzie padają moce słowa. Sami możecie zobaczyć, który zawodnik jest lepszy w argumenty. Wcześniej Bartosz Batra w wywiadzie z MMA.PL stwierdził, że nie ma żadnego konfliktu z “Jurasem” [TUTAJ]

Jurkowski i Batra ostro na Twitterze!

Zaczęło się od cytatu Bartosza Batry, który gościł w programie Tomasza Sarary na YouTube. Zawodnik muay thay odniósł się tam do klasyfikacji zawodników, dzieląc ich na tych najwyższej klasy i tych klasy C. Charakteryzując zawodników wbił szpilkę w Łukasza Jurkowskiego, który jedną ze swoich ostatnich walk w KSW przegrał przez kontuzję mostka. Nie wyszedł on wówczas do drugiej rundy walki z Martinem Zawadą na gali KSW 42.

Do sprawy od razu włączył się Jurkowski, który wyraził swoje zdanie na temat Bartosza Batry:

“Już pisałem na temat batry, żadna dla mnie nowość, że mnie ciśnie szczurek. Wieczny ból dupy że inni zarabiają pieniądze a on wielki „mistrz świata maj taj” gówno ma. Do tego na fb założył hejterską strone gdzie jechał z wszystkimi po całosci. Mały zakompleksiony człowieczek.”

Batra nie pozostał dłużny i skontrował wypowiedź Jurkowskiego:

“Słuchaj zakompleksiony lamusie w chuju mam co sobie ubzdurałes o jakiejś stronie nigdy takiej nie mialem ani nawet nie wymieniłem tu twojego nazwiska wiec szukaj atencji gdzie indziej , z akopem posparuj może uda ci się kopnąć kogoś na głowę w końcu skoro taki jesteś taekwodoka”

ZOBACZ TAKŻE:

Czy Jurkowski ma już zakontraktowaną kolejną walkę?

“Juras” faktycznie bierze się za treningi. Zapowiedział, że nadchodzi kolejna jego walka w KSW.

Jurkowski miał konflikt z zawodnikiem z programu “Tylko Jeden”?

Tak, była to sprzeczka z Piotrem Walawskim. Ostatecznie Jurkowski przeprosił za swój komentarz.