MMA PLKowalkiewiczJuras wspiera Kowalkiewicz: Już jesteś legendą, pamiętaj o tym! Nikt Ci tego nie zabierze!

Juras wspiera Kowalkiewicz: Już jesteś legendą, pamiętaj o tym! Nikt Ci tego nie zabierze!

To jest trudny czas w karierze sportowej Karoliny Kowalkiewicz (12-7). Była mistrzyni KSW w sobotę walczyła o być, albo nie być w największej organizacji na świecie. Nie wiemy czy 35-latka zdecyduje się na kolejną walkę i czy też taką szansę dostanie od UFC.

Podopieczna Łukasza Zaborowskiego i Emila Grzelaka wróciła do klatki po ponad rocznej przerwie. Kowalkiewicz była dzielna i próbowała do samego końca wyjść z potwornie trudnej sytuacji! Karolina ostatecznie pod koniec pierwszej odsłony została poddana w starciu z Jessicą Penne (14-5).

Juras: Głowa do góry dziewczyno!

Łukasz Jurkowski wspiera i zachęca kibiców do podobnego zachowania względem Karoliny Kowalkiewicz (12-7), która w sobotę doznała piątej przegranej z rzędu. ”Juras” gwarantuje, że była pretendentka do pasa wagi słomkowej już jest legendą i nikt jej tego nie zabierze!

No i co Karola szkoda. Chyba wszyscy żałujemy, że tak to się potoczyło. Takie jest życie, głowa do góry i trzeba iść dalej. Jeszcze wszystko przed Tobą w życiu. Masz 35 lat (śmiech) musiałem jakby co. Trzymaj się Karola, buźki wielkie, oglądajcie UFC do końca, bo to jest kozacka gala (…) Głowa do góry dziewczyno. Swoje już udowodniłaś, swoje już pokazałaś. Ja wiem, że boli, bo na pewno cholernie Cię to boli, ale już jesteś legendą pamiętaj o tym. Tego nikt Ci nie zabierze. Zachęcam wszystkich, aby okazać słowa wsparcia Karolinie. Ja zawsze Team Kowalkiewicz.

Zobacz także:

Szpilka o walce z ”Żołnierzem” na gołe pięści: Jak wyłożycie dobre siano i wygra, to czemu nie! Co wy na to?

Artur Szpilka (24-5, 16 KO) zawalczy na gołe pięści? Tego nie możemy wykluczyć! ”Szpila” obecny w studiu został zapytany o potencjalne starcie z ”Żołnierzem”.

Tomasz Chic potwierdza! Będzie następna walka w MMA VIP! Kto będzie przeciwnikiem?

Tomasz Chic w mediach społecznościowych zdradził, że stoczy swój następny pojedynek w mieszanych sztukach walki. Dojdzie oczywiście do tego na gali MMA VIP. Radomianin budził największe zainteresowanie przy drugiej edycji w Częstochowie.