MMA PLJurasJuras przewiduje szybki powrót Marcina Wrzoska do KSW: Będzie trzeba się szybko wycofać z tego „zwolnienia”

Juras przewiduje szybki powrót Marcina Wrzoska do KSW: Będzie trzeba się szybko wycofać z tego „zwolnienia”

Popularny komentator sportów walki Łukasz “Juras” Jurkowski przewiduje szybko powrót Marcina Wrzoska do KSW. Wszystko spowodowane jest natężeniem gal, jakie w 2022 roku czeka Federację KSW.

Juras przewiduje szybki powrót Marcina Wrzoska do KSW

Przypominamy, bo wielu fanów prawdziwego sportu może o tym nie wiedzieć – Marcin Wrzosek przegrał walkę bokserską z Don Kasjo na gali FAME 12, co w konsekwencji doprowadziło do zwolnienia go z KSW.

Teraz “Polski Zombie” teoretycznie pozostaje bez kontraktu.

Juras przewiduje szybki powrót Marcina Wrzoska do KSW: Będzie trzeba się szybko wycofać z tego „zwolnienia”

Jednak zdaniem Jurkowskiego, KSW będzie musiało wycofać się z tego zwolnienia. Wszystko przez przejście do platformy Viaplay, gdzie KSW będzie co miesiąc organizowało swoje gale.

W związku z natężeniem imprez, “Juras” przewiduje, że Marcin Wrzosek szybko wróci do “KSW roaster”:

“W temacie Wrzosek-KSW… wróci szybciej niż się wydaje. Przy 12 galach w roku będzie trzeba się szybko wycofać z tego „zwolnienia”. Że poszedł do Fejmów? Jak masz 30 lat i przestałeś marzyć o sukcesie na miarę Conora to zarabiasz pieniądze tam gdzie masz szansę.”

Zobacz także:

Martin Lewandowski o Don Kasjo: Nagradzamy tych co wygrywają, znajdzie mnie na insta! Zaskoczeni?

Martin Lewandowski w rozmowie z Mateuszem Kaniowskim został zapytany o pojedynek Marcina Wrzoska na gali FAME MMA 12 w Ergo Arenie. ”Polish Zombie” po sześciu rundach przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Kasjuszem Życińskim.

Piękne zachowanie! Remi Gruchała zawodnik MMA VIP przekazał pieniądze z walki na Różaland! Co wy na to?

To jest piękne zachowanie! Remi Gruchała spotkał się z Marcinem Różalskim, bowiem swoją wypłatę za walkę przekazuje na Rożaland. Mamy nadzieje, że takich akcji będzie coraz więcej.

Jacek Murański podsumowuje pierwszą walkę i porównuje swoją sytuację do starcia Gołota-Lewis!

Jacek Murański zabrał głos w sprawie sobotniego debiutu na FAME MMA 12 w Ergo Arenie. ”Muran” postanowił podsumować przegraną z Arkadiuszem Tańculą. Jacek porównał swoją sytuację z kontuzjami do walki Andrzeja Gołoty z Lennoxem Lewisem.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis