MMA PLConor McGregorJuras ostro komentuje wpis McGregora: Tak upada z hukiem legenda Conora!

Juras ostro komentuje wpis McGregora: Tak upada z hukiem legenda Conora!

To jest ciężki okres w karierze Conora McGregora (22-6). Irlandczyk przegrał ostatnie dwie walki, a po kontrowersyjnym zachowaniu spadła na niego duża krytyka. Mowa tutaj o zachowaniu po walce czy jego mocnych słowach w kierunku żony Dustina Poiriera (28-6).

Ostatnie dwa starty to bolesne przegrane z wspomnianym już Dustinem Poirierem. Były podwójny mistrz UFC w Abu Dhabi został znokautowany, a w ostatnim starciu doznał poważnej kontuzji. Pod koniec pierwszej odsłony doszło do złamania kości piszczelowej.

Juras: Możesz być milionerem ale możesz też być kompletnym idiotą!

Conor McGregor (22-6) tym razem postanowił nawiązać do tekstu legendarnego Mike’a Tysona. Irlandczyk te słowa kierował w stronę Khabiba Nurmagomedova.

Chcę pożreć jego dzieci!

Wielu kibiców twierdzi, że to już przesada i McGregor przekroczył wszystkie granice. Zdanie te podziela Łukasz Jurkowski, który uważa, że w tym momencie widzimy upadek byłego podwójnego mistrza UFC.

To nie tylko #alkotwitter… możesz być milionerem ale możesz też być kompletnym idiotą Wycieczka w stronę żony i dzieci? Tak upada z hukiem legenda Conora. Szkoda.

Zobacz także:

Trener o Polskim Kenie: Dziwi nas to, bo nigdy nic nie trenował! Zaskoczy swoją dyspozycją?

Valerii Kukoba i Rafał Stasiak odpowiadają za przygotowania ”Polskiego Kena” do debiutu w mieszanych sztukach walki. Jeden z trenerów jest mocno zaskoczony, że Michał Przybyłowicz wcześniej nic nie trenował, bo jak zapewnia jest sumienną osobą.

Lukas TV przestraszył się potężnego Olejnika? ”Nie bije się z ulańcami”!

Łukasz Wdowiak już dwudziestego ósmego sierpnia wystąpi na pierwszej edycji High League w Ergo Arenie. Będzie to szalona rywalizacja. Popularny prankster weźmie udział w walce – trzech zawodników, każdy na każdego.