MMA PLJurasJuras o przyczynach porażki z Pudzianem na KSW 61! [WIDEO]

Juras o przyczynach porażki z Pudzianem na KSW 61! [WIDEO]

Łukasz Jurkowski (17-12) wystąpił w walce wieczoru KSW 61. Popularny ”Juras” przegrał przed czasem z Mariuszem Pudzianowskim (15-7) Warto jednak dodać, że 40-latek pokazał wielkie serducho i było parę momentów, w których zaskoczył przeciwnika.

Wydaje się, że był to ostatni występ podopiecznego Roberta Jocza w mieszanych sztukach walki. Jurkowski przed walką wspominał, że po potencjalnym zwycięstwie może wrócić pomysł zestawienia z Szymonem Kołeckim (9-1).

Juras po przegranej z Pudzianem: Zabrakło siły na jeszcze jedną 5-minutową rundę!

Łukasz Jurkowski (17-12) po walce wyznał czego zabrakło, aby w Trójmieście jeszcze bardziej zaskoczyć, a nawet pokonać Mariusza Pudzianowskiego (15-7).

Fajnie, że do trzeciej rundy dojechałem. Nie ma co gadać, nie wiem jak z boku wyglądał ten pojedynek, więc ciężko mi ocenić. Zabrakło siły na jeszcze jedną 5-minutową rundę, może tak, zabrakło takich przygotowań i tyle zabrakło. Myślę, że umiejętności, które miałem przed tym pojedynkiem tej długiej przerwy tego też nie przeskoczę, nie nauczę się nic nowego. Musieliśmy zjechać parę kilogramów, paradoksalnie czuje się dobrze nawet tak lekko ulany, nie ma dramatu.

Cała rozmowa poniżej:

Zobacz także:

Porozbijany ale szczęśliwy! Juras na gorąco po KSW 61 [WIDEO] Widzieliście?

Dziennikarze obecni na gali KSW 61 nagrali moment, kiedy Juras na gorąco udaje się do szatni po walce na gali KSW 61. Wygląda na bardzo porozbijanego, ale i na dodatek szczęśliwego.

Marcin Tybura z bonusem po UFC on ESPN+ 47! Zgarnął dodatkowe 50 tys. dolarów! Co teraz?

Marcin Tybura z bonusem po UFC on ESPN+ 47! Polak na minionej gali UFC w instytucie UFC Apex odniósł piątą wiktorię w oktagonie z rzędu i na dodatek otrzymał od amerykańskiego giganta dodatkowy bonus pieniężny!