MMA PLArchiwumFreak FightJuras o freak fightach: W rzeczywistości jest promocją MMA! W klubie frekwencja jest… 

Juras o freak fightach: W rzeczywistości jest promocją MMA! W klubie frekwencja jest… 

Łukasz Jurkowski w rozmowie z portalem TV Reklama został zapytany o freak fighty, które budzą naprawdę duże zainteresowanie w naszym kraju. Popularny ”Juras” zapewnia, że z czasem zmienił swoje zdanie. Uznany komentator i doświadczony zawodnik MMA wyznał, że w rzeczywistości freak fighty są w jakimś stopniu promocją MMA – co widać jeśli chodzi o frekwencję w klubach.

Juras

Przypomnijmy, że jeszcze nie tak dawno Jurkowski w mediach społecznościowych odpowiadał na pytania widzów, gdzie padło pytanie o potencjalną walkę w freakowej organizacji. Oto odpowiedź:

Sportowy pojedynek tak. Inne nie. Nie sądzę abym był targetem freak fightów. Za mały ruch na social mediach.

Juras odpowiada!

Łukasz Jurkowski został zapytany o freak fighty. ”Juras” z czasem zmienił swoje zdanie.

Nie oglądam po prostu, nie śledzę. To jest tak, że to się dzieje, ta lokomotywa jedzie i nikt jej nie zatrzyma. Taki Juras i jego zdanie nie ma nic do tego co się wydarzy. Bardzo mi się podoba i zmieniłem zdanie na przestrzeni lat jak to się zaczynało. Abstrahując od tych wszystkich konferencji i tego gnoju, który jest na około, to naprawdę bardzo fajną wartością jest, że wielu z tych co ich bym jeszcze parę lat temu nazwał patusów – wkręcili się w trening, a za nimi wszyscy followersi. I coś co wydawało mi się absurdalne czyli, że będzie to promocja MMA w rzeczywistości jest promocją MMA. Dużo osób przez pryzmat tych influencerów, którzy walczą wkręca się w sport co widzę w klubie. Samemu zdarzy mi się przyjść i widzę, że frekwencja jest znakomita.            

Cała wspomniana wypowiedź poniżej:

Zobacz także:

Islam Makhachev powitany jak król w Machaczkale po zdobyciu pasa na UFC 280! Widzieliście?

Nowy mistrz wagi lekkiej UFC Islam Makhachev został powitany jak król w miejscowości Machaczkała w Dagestanie w Rosji, gdzie wrócił z gali UFC 280. Rosjanin zaprezentował się fanom jako nowy czempion dywizji do 70 kilogramów.

Roy Jones Jr. stoczy kolejną walkę! Pięściarska legenda zmierzy się z… kulturystą! Co wy na to?

Jak widać legendarny Roy Jones Jr. (66-9, 47 KO) nie powiedział ostatniego słowa! 53-latek w walce pokazowej zmierzy się z… kulturystą!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis