MMA PLFAME MMAJuras o FAME MMA: Moje zdanie zmieniło się diametralnie! Kiedyś skorzystam z zaproszenia!

Juras o FAME MMA: Moje zdanie zmieniło się diametralnie! Kiedyś skorzystam z zaproszenia!

Łukasz Jurkowski (17-11) był jednym z gości we wczorajszym programie Andrzeja Kostyry. Popularny ”Juras” zdradził, że jego zdanie o FAME MMA diametralnie się zmieniło. Przypomnijmy, że 39-latek na początku nie był fanem freakowego projektu.

Juras
Foto: Łukasz Jurkowski facebook

Jurkowski wróci do klatki w 2021 roku i będzie to jego ostatni pojedynek. Wszystko wskazuje na to, że nie będzie to jednak wyczekiwane starcie z Szymonem Kołeckim (8-1).

Były taekwondzista ostatnią walkę stoczył w kwietniu poprzedniego roku. Był to co-main event KSW 48 w Lublinie. ”Juras” stoczył rewanż po latach! Walka potrwała zaledwie minutę i sześć sekund. Chorwat doznał kontuzji, a Jurkowski mógł świętować zwycięstwo.

Łukasz Jurkowski: Ja nie zawalczę na FAME MMA!

Łukasz Jurkowski (17-11) był gościem na kanale Andrzeja Kostyry, gdzie zdradził swoje zdanie na temat projektu FAME MMA. Popularny ”Juras” nie ukrywa, że jego opinia diametralnie się zmieniła. 39-latek ponadto zapewnia, że nie zawalczy w freakowej organizacji, bo takie też pytania padają.

Łukasz Jurkowski: Pozdrawiam serdecznie Panie Krzysztofie. Mam zaproszenie na galę, zresztą prywatnie rozmawialiśmy z Panem Krzysztofem najpierw przy okazji mojej audycji, do której został zaproszony telefonicznie, później też tak bardziej prywatnie. Moje zdanie o FAME MMA te pierwsze gdzie pojawiała się organizacja i pomysł – zmieniło się diametralnie przez miesiące w zasadzie. Ja nie zawalczę na gali FAME MMA, ale kiedyś skorzystam z zaproszenia, bo mam od Pana Krzysztofa. I przyjadę, zobaczę tą galę z boku, na żywo jak to wygląda, bo jakoś niespecjalnie śledzę aktualnie, ale widzę progres nie tylko pod względem samej oprawy, a też sportowo.

Krzysztof Rozpara: Bardzo miło mi to słyszeć, dziękuję za ciepłe słowa. Potwierdzam i jeszcze raz serdecznie zapraszam na nasze wydarzenie. Będziemy zgłaszać się z zaproszeniem bezpośrednio bliżej samego wydarzenia.

Cały materiał poniżej:

Zobacz także:

Mistrzowie boksu na gali MMA u Najmana! Będziecie oglądać?

Jak zapowiadał – tak będzie! Mistrzowie boksu wystąpią na gali MMA u Marcina Najmana. Dla każdego z trójki pięściarzy ogłoszonych przez “El Testosterona” na galę MMA-VIP będzie to debiut w formule mieszanych sztuk walki.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis