MMA PLArtur SzpilkaJuras nie uważa, że Szpilka będzie miał łatwiej w MMA: Mniejsze rękawice są…

Juras nie uważa, że Szpilka będzie miał łatwiej w MMA: Mniejsze rękawice są…

Artur Szpilka przegrał swój pojedynek na gali KnockOut Promotions z Łukaszem Różańskim. Walka nie wyszła poza pierwszą rundę, a “Szpila” padł na deski po prawym sierpowym. Głos na temat porażki 32-latka, zabrał Łukasz “Juras” Jurkowski. “Nie chcę już oglądać takich scen z udziałem Artura”.

Juras

Artur Szpilka (24-5) przegrał w niedzielny wieczór swój kolejny pojedynek przez nokaut. “Szpila” padł na deski po ciosach Łukasza Różańskiego już w pierwszej rundzie pojedynku. Była to piąta porażka Szpilki w zawodowej karierze, a trzecia przez KO. Walka odbyła się w kategorii bridgerweight, a stawką pojedynku był pas mistrzowski organizacji WBC International.

“Nie chcę już oglądać takich scen z udziałem Artura”

Po walce na Szpilkę spadła ogromna fala hejtu. Nie pierwszy raz zresztą, ponieważ porażki z Wilderem czy Chisorą były również okupione dużą liczbą negatywnych komenatrzy,

O porażce zawodnika urodzonego w Wieliczce, wypowiedział się w wywiadzie dla WP Sportowe Fakty jego przyjaciel – Łukasz “Juras” Jurkowski.

Każdy mówi, że Artur się skończył w boksie. Dawać go do KSW! Jednak czy będzie faktycznie w KSW łatwiej? Mniejsze rękawice są…

I co, dostanie zapaśnika, który go wywróci, a później skończy w parterze? Czy nie? Czy dostanie uderzacza, żeby mógł boksować? Ryzyko jest to samo. Mniejsze rękawice, więc jeszcze łatwiej trafić. Nie wiem, Artur musi to wszystko przemyśleć – powiedział Juras.

Prawdopodobnie polecimy razem na wakacje, więc będzie okazja, żeby sobie spokojnie porozmawiać. Osobiście – jako dobry ziomek Artura to… Szpila, na zawsze z Tobą, co by się nie działo. To jest po prostu dobry, fajny człowiek – wbrew opinii internetu.

Nie chcę już oglądać takich scen z udziałem Artura. Po prostu jest mi przykro.

Niech Artur przemyśli, co chce dalej robić. Może zarobić jeszcze trochę pieniędzy, jednak 32 lata na karku… Pieniądze już zarobił, bo Artur to mądry człowiek. To nie jest tak, że 30 samochodów w garażu. Myślę, że ma z czego żyć, dlatego może czas pomyśleć o czymś innym. Chociaż jak znam Artura to jest przeambitny gość. Jemu nie wmówisz. Za tydzień powie Ci, że “dobra, już wystarczy”. Za dwa tygodnie? “To pójdę się lekko poruszać”. Za trzy tygodnie – “może by człowiek już się pobił”. To jest taki typ człowieka.

Co dalej z karierą Artura Szpilki nie wiadomo, jednak Łukasz Jurkowski wróci do klatki KSW już w tę sobotę, żeby w walce wieczoru gali KSW 61 zmierzyć się z Mariuszem Pudzianowskim.

Zobacz także:

Mateusz Borek po szybkiej przegranej Szpilki: Moim zdaniem po prostu szkoda zdrowia…

Trzeba przyznać, że starcie Artura Szpilki (24-5, 16 KO) z Łukaszem Różańskim (14-0, 13 KO) wzbudziło bardzo duże zainteresowanie w naszym kraju. Jak widać na takie pojedynki czekają kibice pięściarstwa.

MMA VIP 2: Gala odbędzie się jednak z publicznością w Częstochowie! Znamy cenę biletów!

To już pewne! Gala MMA VIP 2 odbędzie się z publicznością. Marcin Najman zdradził, że wydarzenie będzie mogło oglądnąć na żywo 300 kibiców. Bilety dalej są w sprzedaży.

Krzysztof Włodarczyk chętny na walkę ze Szpilką: Jeżeli ma jaja, to zrobimy to!

Wielu kibiców zastanawia się czy to był ostatni start Artura Szpilki (24-5, 16 KO) w zawodowym boksie. Andrzej Kostyra ekspert i dziennikarz uważa, że na horyzoncie jest jeszcze jedna duża walka, która spowoduje powrót popularnego ”Szpili”.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis