„Juras” komentuje zamieszanie wokół Marszu Niepodległości: Idźcie Wy wszyscy polityczno-religijne oszołomy w…

Już w najbliższą niedzielę 11 listopada Polska będzie obchodziła 100-lecie odzyskania niepodległości. Tej okrągłej rocznicy, niezwykle ważnej dla wielu naszych rodaków będzie towarzyszyć szereg obchodów w każdym miejscu w naszym kraju. Natomiast w stolicy – Warszawie miał się odbyć tradycyjny Marsz Niepodległości organizowany przez Ruch Narodowy. Problem jednak w tym, że został on zablokowany przez urzędującą jeszcze prezydent miasta Hannę Gronkiewicz-Waltz.

Decyzja prezydent miasta stołecznego Warszawy o zakazie marszu argumentowana jest względami bezpieczeństwa oraz sugerowaną organizacją tego wydarzenia przede wszystkim dla środowisk faszystowskich, z czym nie zgadza się zdecydowana większość obywateli.

Swoje trzy grosze do aktualnego zamieszania związanego ze Świętem Niepodległości dorzucił człowiek-orkiestra polskiego MMA – Łukasz „Juras” Jurkowski (16-11), który swój punkt widzenia na przedstawił na Twitterze.

„Juras”, który od lat powtarza, że brzydzi się polityką, tak oto skomentował przepychanki, których przedmiotem jest narodowe święto:

„Obrzydliwe jest to wszystko co dzieje się w okół obchodów 100 lecia odzyskania Niepodległości. To ma być święto wszystkich Polaków, a zachowujecie się jak pieprzone Tutsi i Hutu. Idźcie Wy wszyscy polityczno-religijne oszołomy w pizdu. 🇵🇱

A Wy po której stronie sporu stoicie? Czy wg Was to dobra decyzja o zakazie Marszu Niepodległości na 100-lecie odzyskania wolności przez nasz kraj?