MMA PLGROMDAJuras komentuje odejście Mateusza Borka z GROMDY: Nie rozumiem tej gównoburzy przy organizacji!

Juras komentuje odejście Mateusza Borka z GROMDY: Nie rozumiem tej gównoburzy przy organizacji!

Organizacja GROMDA postanowiła opublikować ważne oświadczenie. Zdecydowano również, że Mateusz Borek odchodzi z projektu. W sieci powstała burza. Tym razem głos w tej sprawie zabrał Łukasz Jurkowski.

Borek

Ósma edycja odbędzie się już w najbliższy piątek. Możemy spodziewać się dużych emocji widząc obsadę turniej na gołe pięści. Nie będzie również brakować extra fightów.

Przypomnijmy, że w piątek swój debiut w Polsce odnotuje doświadczony Saulo Cavalari. Brazylijczyk może popisać się rekordem 60 zwycięstw (w tym 18 skończonych przed czasem), i zaledwie 6 porażkami. 32-latek w swojej bogatej karierze mierzył się z najlepszymi na świecie. Saulo największy sukces odnotował, gdy sięgnął po pas Glory.

Juras: Trailer celowo przerysowany tak jak poprzednie!

Łukasz Jurkowski postanowił zareagować na twitterze! Popularny ”Juras” nie rozumiem całego zamieszania po ostatnim trailerze GROMDY.

Nie rozumiem tej gównoburzy przy Gromdzie. Trailer celowo przerysowany tak jak poprzednie. Zwykły pomysł na spójność marketingu z wydarzeniem. Serio absolutnie nic mnie nie razi. Szkoda, że już bez @BorekMati. Koloryt projektu. Gale obejrzę tak jak poprzednie.

Zobacz także:

KSW 68: Zwycięzca walki Pietrzak-Romanowski zawalczy o pas z Bartosińskim? Lewandowski komentuje!

Kto następnym pretendentem w dywizji półśredniej? Wszystko może stać się jasne za 5 dni w Radomiu, kiedy zawodnicy przekroczą próg klatki KSW.

To się dzieje naprawdę! Marcin Najman zmierzy się z byłym zawodnikiem UFC?

To nie koniec! Marcin Najman zaskoczył swoim wpisem w mediach społecznościowych. ”El Testosteron” zapowiedział, że do następnej walki dojdzie w maju, to nie wszystko… Najman nie wyklucza, że jego przeciwnikiem będzie były zawodnik UFC. Byłoby to niewątpliwie duże wyzwanie patrząc na osoby, z którym ostatnio mierzył się częstochowianin.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis