MMA PLUFCJunior dos Santos o barku, który wyskoczył mu podczas walki na Eagle FC 47: Wszystko było dobrze, dopóki…

Junior dos Santos o barku, który wyskoczył mu podczas walki na Eagle FC 47: Wszystko było dobrze, dopóki…

Były mistrz wagi ciężkiej UFC Junior dos Santos w miniony weekend walczył na gali Eagle FC 47 w Miami, gdzie zmierzył się z Yorganem De Castro. Teraz Brazylijczyk wypowiedział się o kontuzji, która zakończyła tamto starcie.

Junior dos Santos

A trzeba przyznać, że dos Santos był stroną wyraźnie przeważającą w walce z De Castro. Brazylijczyk wygrał pierwszą i drugą rundę, a w trzeciej, kiedy twardo brnął po wygraną decyzją sędziów doznał kontuzji.

Podczas wyprowadzania jednego z ciosów dos Santosowi wyskoczył bark ze stawu i sędzia z uwagi na kontuzję zawodnika musiał starcie przerwać i ogłosić wygraną rywala:

Junior dos Santos o barku, który wyskoczył mu podczas walki na Eagle FC 47

Dos Santos w mediach społecznościowych zamieścił komunikat, w którym opowiada o tej kontuzji:

“Rozmawiałem już z moim lekarzem, zrobimy kilka testów i ustalimy co robić dalej, aby jak najszybciej wrócić do zdrowia. Dobre jednak było to, że mogłem pokazać wszystko to, nad czym pracowałem przed tą walką. Ciężka praca, którą włożyliśmy w przygotowania opłaciła się, bo przeniosłem ją do oktagonu w dniu walki. Wszystko było dobrze, dopóki nie doznałem tej kontuzji.” – powiedział.

Khabib Nurmagomedov przyznał jeszcze przed walką dos Santosa z De Castro, że szykuje dla Brazylijczyka starcie z legendarnym Fedorem Emelianenko. I mimo porażki dos Santosa, starcie to cały czas znajduje się na orbicie zainteresowań Rosjanina, który jest właścicielem organizacji Eagle FC.

Zobacz także:

Sylwester Wardęga odejdzie z FAME MMA? ”Na ten moment jestem jedną nogą już out”

Sylwester Wardęga już niedługo odejdzie z największej freakowej organizacji w naszym kraju? To bardzo możliwe widząc wypowiedź popularnego twórcy na lajvie. Wardęga zdradził, że doszło do mocniejszej kłótni z pracownikiem FAME MMA i trwa to już jakiś czas. Sylwester podkreśla, że w swojej pracy chce się czuć bezpiecznie i swobodnie.

Tyburski jest atencjuszem? Wyjaśnia, dlaczego zaczepił Normana Parke!

Od kilku miesięcy gorąco zrobiło się w sieci o potencjalnym pojedynku Pawła Tyburskiego z Normanem Parke. Wszystko za sprawą scysji do której doszło po walce “Stormina” na gali organizacji FAME. Czy przeznaczeniem obu panów jest spotkać się w klatce FAME MMA?

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis