MMA PLUFCJunior dos Santos i Cyril Gane zawalczą na UFC 256

Junior dos Santos i Cyril Gane zawalczą na UFC 256

Foto: Twitter/ Junior dos Santos

Junior dos Santos i Cyril Gane zmierzą się ze sobą na gali UFC 256. Ostatnia numerowana gala w roku 2020 będzie miała zatem w swojej rozpisce poważną walkę w wadze ciężkiej.

Pojedynek Junior dos Santos vs Cyril Gane potwierdził portal MMAfighting.com. Zawodnicy zmierzą się ze sobą już 12 grudnia na gali UFC 256. Impreza odbędzie się w UFC Apex w Las Vegas.

Junior dos Santos i Cyril Gane zawalczą na UFC 256

Junior dos Santos będzie starał się przełamać najgorszą serię w swojej karierze. Brazylijczyk swoje trzy ostatnie walki przegrywał. Dos Santos ulegał kolejno: Francisowi Ngannou, Curtisowi Blaydesowi i Jairzinho Rozenstruikowi.

Cyril Gane natomiast szybko zyskuje uznanie w wadze ciężkiej. 30-letni Francuz jest niepokonany w zawodowej karierze. Notuje rekord sześciu zwycięstw. W oktagonie UFC wygrał już trzy pojedynki. Pokonywał w nich: Raphaela Pessoę, Don’Tale Mayesa i Tannera Bosera.

Przypominamy, że walką wieczoru gali UFC 256 będzie pojedynek o mistrzowski pas wagi muszej dywizji kobiet, w której Amanda Nunes skrzyżuje rękawice z Megan Anderson. W rozpisce wydarzenia znajduje się także druga walka mistrzowska. O pas wagi koguciej zmierzą się Petr Yan i Aljamain Sterling.

Zobacz także:

Trzydziestu zawodników Bellatora bez kontraktu! W gronie Frank Mir, Roy Nelson, Jon Fitch czy Rafael Carvalho

Trzydziestu zawodników Bellatora bez kontraktu! Druga największa organizacja MMA w Stanach Zjednoczonych może pożegnać się z wieloma cenionymi twarzami! Wszystko przez wygaśnięcie lub rozwiązanie kontraktu między organizacją a zawodnikami.

Wraca Dominick Reyes! Zmierzy się w walce wieczoru z niebezpiecznym Czechem!

Po porażce z Janem Błachowiczem, do oktagonu UFC wraca Dominick Reyes. Amerykanin poznał szczegóły swojej kolejnej walki. I szykują się naprawdę duże emocje!

Marian Ziółkowski do Szymańskiego: Zobaczysz jak bardzo zmieniłem się od tego czasu!

Kategoria lekka w KSW nie ma swojego mistrza. Po odejściu Mateusza Gamrota do UFC pas dywizji do 70 kilogramów czeka na nowego właściciela. Kto nim zostanie?