MMA PLWrestlingJunior dos Santos chce zostać pro wrestlerem: Kiedy wczujesz się w ten klimat, to robisz: Wow!

Junior dos Santos chce zostać pro wrestlerem: Kiedy wczujesz się w ten klimat, to robisz: Wow!

Uwaga, mamy złe informacje dla “hardkorowych fanów MMA” i “naszych chłopaków, którym brakuje luzu”. Były mistrz wagi ciężkiej UFC i jeden z najlepszych pięściarzy w królewskiej dywizji w historii – Junior dos Santos chce zostać pro wrestlerem!

Junior dos Santos chce zostać pro wrestlerem

Brazylijczyk miał już swój epizod w organizacji All Elite Wrestling, gdzie zaprezentował się fanom tego widowiskowego show:

Junior dos Santos chce zostać pro wrestlerem: Kiedy wczujesz się w ten klimat, to robisz: Wow!

Co prawda, występ ten miał mieć charakter epizodyczny, ale sam JDS stwierdził, że podjarał się pro wrestlingiem, a tak naprawdę, to zawsze był jego fanem i teraz nie wyklucza występów w tej formule:

“Jeszcze nie zostałem zawodnikiem, ale może nim zostanę. Odpowiedzialny za to wszystko jest Dan Lambert. To on nas przyprowadził na jedną z gal AEW i byłem pod wrażeniem tej imprezy. Pamięta, że podobało mi się kiedyś oglądanie wrestlingu, a kiedy zobaczyłem to wszystko i wczułem się w ten klimat, to zrobiłem: WOW! To jest coś niesamowitego, a ja chcę zostać częścią tego show. Naprawdę to polubiłem. Cieszę się, że wzięli mnie do tego. Jestem zadowolony z tego, że mogę w tym uczestniczyć i to jest dla mnie wielkie wyzwanie. Nie mogę się doczekać kolejnej walki.”

Zobacz także:

Pasha mógł zawalczyć już na najbliższej gali FAME MMA 12? Jest komentarz! [WIDEO]

Z każdym tygodniem coraz bliżej wydaje się debiut Jarosława „Pashy” Jarząbkowskiego w mieszanych sztukach walki. Dzisiaj za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformował, że miał zawalczyć na najbliższej gali FAME MMA 12!

ONE Championship: First Strike. Co za kopnięcie! Superbon mistrzem po piekielnym nokaucie na Petrosyanie [WIDEO]

W Singapurze odbyła się gala ONE Championship: First Strike. Tym razem azjatycki gigant zorganizował wydarzenie oparte na walkach kickbokserskich. Poznaliśmy też pierwszego mistrza kategorii piórkowej.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis