MMA PLUFCJulianna Pena po UFC 277 chce… trzeciej walki z Amandą Nunes!

Julianna Pena po UFC 277 chce… trzeciej walki z Amandą Nunes!

Julianna Pena długo nie nacieszyła się pasem mistrzowskim wagi koguciej dywizji kobiet. Na gali UFC 277 w pierwszej obronie została zdominowana, a właściwie przemielona przez Amandę Nunes.

Julianna Pena po UFC 277

Starcie między Amerykanką a Brazylijką było bardzo jednostronne. Nunes wyglądała jak zawodniczka, która chciała zmazać plamę, jaką zostawiła po pierwszym starciu z Peną, gdzie niespodziewanie przegrała przed czasem.

Julianna Pena po UFC 277 chce… trzeciej walki z Amandą Nunes!

Pena po spotkaniu z Nunes będzie teraz potrzebowała dużo wolnego czasu, by dojść do siebie, a właściwie doprowadzić swoją twarz do stanu sprzed walki.

Mimo to, już zapowiedziała w mediach społecznościowych, że zamierza starać się o trzecią konfrontację z Brazylijką, którą uznaje się za GOAT-a kobiecego MMA.

Oto, co napisała na Instagramie:

“Twardsza niż stek za dwa dolary. Dziękuję za miłość Wam wszystkim! To tylko kocie zadrapanie, które wymagało kilku szwów, nie było brakujących kawałków skóry. Operacja nie jest potrzebna. Kocham Was wszystkich. Jest teraz 1:1.”

Post zamknęła tekstem: “PenaVsNunes3”

Zobacz także:

W jakiej formie jest McGregor?! Irlandczyk publikuje nagranie z dopiskiem “gołe pięści”! [WIDEO]

Wygląda na to, że Conor McGregor jest już w dobrej formie, a po kontuzji nie ma śladu. Na Instagramie opublikował migawkę ze swojego treningu, gdzie uderza w worek. Nagraniu towarzyszy dopisek “gołe pięści”.

Walka Jake Paul vs Hasim Rahman Jr odwołana! Problem dużej wagi! Widzieliście?

Niestety, ale zaplanowana na 6 sierpnia walka Jake Paul vs Hasim Rahman Jr została odwołana! Z walki – na tydzień przed jej stoczeniem – zrezygnował zawodowy pięściarz.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis