MMA PLKSWJóźwiak o debiucie Grzebyka w KSW: Znokautował jednego, a znokautuje jeszcze wielu!

Jóźwiak o debiucie Grzebyka w KSW: Znokautował jednego, a znokautuje jeszcze wielu!

Paweł Jóźwiak prezes organizacji Fight Exclusive Night skomentował występ Andrzeja Grzebyka (17-3). Ich były podwójny mistrz postanowił przejść do największej organizacji w naszym kraju. Reprezentant Legion Team Tarnów może pochwalić się efektownym debiutem podczas ostatniej gali KSW 53.

Jeszcze nie tak dawno zastanawialiśmy się, gdzie swoje nowe miejsce znajdzie Andrzej Grzebyk. Wybór nie był prosty, ponieważ na stole były oferty od FEN, KSW, ACA czy RCC. Grzebyk ostatecznie trafił do organizacji Macieja Kawulskiego i Martina Lewandowskiego. Debiut nastąpił podczas ostatniego wydarzenia z numerem 53. Dla Grzebyka była to walka po prawie rocznej przerwie. 29-latek udowodnił swój spory w klatce i również w mediach społecznościowych. Podopieczny Radosława Piechnika na początku drugiej odsłony znokautował Tomasza Jakubca.

Paweł Jóźwiak o udanym debiucie Grzebyku: To świadczy o sile naszej organizacji!

Paweł Jóźwiak w rozmowie z portalem mymma.pl został zapytany o debiut Andrzeja Grzebyka (17-3) w KSW. Prezes przekonuje, że ten udany i efektowny start udowadnia tylko moc ich organizacji. Trzeba dodać, że Grzebyk w organizacji FEN stoczył siedem pojedynków, a dzierżył pas w kategorii średniej i półśredniej.

Wiadomo Andrzej Grzebyk wygrał to tylko pokazuje jak mamy mocnych zawodników w FEN. Double champ wjeżdża do konkurencyjnej organizacji KSW i zobaczcie znokautował jednego, a znokautuje jeszcze wielu. To świadczy o sile FEN’u.  

Duże zamieszanie na linii Jóźwiak-Grzebyk rozpoczęło się podczas Babilon MMA 10, gdy Prezes w rozmowie z mediami nazwał swojego mistrza ”kalkulatorem”. Grzebyk liczył na przeprosiny, których się nie doczekał i tym samym nie wyobrażał sobie następny walk pod banderą FEN. Trwało to bardzo długo i mówiło się nawet o tym, że dojdzie do pożegnalnej walki Grzebyka w FEN. Ostatecznie wszystkie strony doszły do porozumienia i teraz fani mogą cieszyć się z występów Andrzeja Grzebyka w KSW.

Zobacz także:

Mateusz Gamrot podsumowuje ostatnie starcie. Kto następny?

Mateusz Gamrot w mediach społecznościowych postanowił podsumować ostatnią walkę. Poznaniak efektownie zakończył swoją trylogię z Normanem Parke