MMA PLFENJóźwiak o Saidovie w FEN: Oczekiwania finansowe były bardzo wysokie

Jóźwiak o Saidovie w FEN: Oczekiwania finansowe były bardzo wysokie

Paweł Jóźwiak w ostatnim programie Koloseum na Polsat Sport opowiedział o Aslambeku Saidovie w FEN-ie. Jak się bowiem okazuje, Czeczen jest obecnie wolnym zawodnikiem, a organizacja Fight Exclusive Night jest zainteresowana zatrudnieniem byłego mistrza KSW.

Szef FEN-u zaproponował nawet w mediach bardzo głośną walkę, której Saidov miałby doświadczyć w debiucie u nowego pracodawcy.

Jóźwiak o Saidovie w FEN: Oczekiwania finansowe były bardzo wysokie

Chodzi oczywiście o pojedynek o tytuł mistrzowski wagi lekkiej, w której Saidov miałby skrzyżować rękawice z obecnym mistrzem FEN Mateuszem Rębeckim. “Chińczyk” co prawda liczy na angaż przez UFC, ale nie obawia się wyzwań z najwyższej półki.

Czy zatem dojdzie do walki Rębecki vs. Saidov? Zdaniem Pawła Jóźwiaka pomysł na tę walkę ewoluuje:

“Jesteśmy po słowie z trenerem Pawłem Derłaczem. Nie będzie to proste przedsięwzięcie, ale zobaczymy co przyniesie przyszłość. Na razie oczekiwania finansowe drugiej strony są bardzo, bardzo wysokie. Byliśmy przygotowani na wysokie żądania finansowe, ale nie na aż takie. Poczekamy, zobaczymy. Jak nie ten rywal, to ściągniemy Mateuszowi Rębeckiemu innego mocnego rywala.”

Cała wypowiedź w tej sprawie do sprawdzenia -> TUTAJ.

Zobacz także:

Izu Ugonoh o walce z Mariuszem Pudzianowskim: Może zacznijmy od tego, że…

Izu Ugonoh gościł we wczorajszym magazynie Koloseum na Polsat Sport, gdzie opowiedział między innymi o walce z Mariuszem Pudzianowskim. Ugonoh to nowozakontraktowana gwiazda Federacji KSW, której debiut zapowiadany jest na dzień 29 sierpnia.

Paweł Jóźwiak przed FEN 29: Zawsze gwarantujemy super równe pojedynki

Paweł Jóźwiak przed FEN 29 w Ostródzie udzielił wywiadu, w którym zapowiedział nadchodzącą imprezę. Materiał ukazał się na oficjalnej stronie Federacji FEN.

Gdzie obejrzeć galę ACA 109?

Karta walk gali ACA 109 jest już kompletna. Wydarzenie dostępne będzie w systemie PPV.