MMA PLFENJóźwiak komentuje słowa Michalskiego: Pokazał jaki poziom intelektualny sobą reprezentuje, żenada!

Jóźwiak komentuje słowa Michalskiego: Pokazał jaki poziom intelektualny sobą reprezentuje, żenada!

Paweł Jóźwiak miał już szansę zobaczyć odpowiedź Michała Michalskiego. Prezes Fight Exclusive Night na pewno nie był z niej zadowolony. Przypomnijmy, że Michalski w FEN stoczył pięć pojedynków, a teraz bije się w KSW.

Michalski

Oto odpowiedź Michała Michalskiego. 

Paweł Jóźwiak dzbanie nie chodziło o twoje/organizacji poglądy na temat Ukrainy. Wręcz nawet to pochwalam, chodziło o niski poziom sportowy rywali dla Polaków. Dobrze o tym wiesz, więc nie graj bohatera przez internet!!! A jak masz problem, który chcesz wyjaśnić to wiesz doskonale, gdzie urzęduje!!! I nie bój się, nie chce z tobą bić na żadnej gali.

Jóźwiak: O obrażaniu mnie publicznie już nawet nie wspomnę!

Paweł Jóźwiak pod naszym artykułem postanowił odpowiedzieć Dominikowi Zadorze, a przy okazji skomentować słowa Michała Michalskiego.

Skoro tak bardzo wspiera Ukrainę, mógł napisać o tym pod postem który krytykował odegranie hymnu. Nagle twierdzi, że chodziło mu jednak o poziom sportowy. O obrażaniu mnie publicznie już nawet nie wspomnę. Pokazał jaki poziom intelektualny i kultury osobistej sobą reprezentuje…. Żenada.

Zobacz także:

Kossakowski o Nitro: Trafię na niego we Wrocławiu to pluje mu na mordę i wrzucam filmik do sieci! Widzieliście?

Ziemowit Piast Kossakowski ponownie w mocnych słowach wypowiedział się o Sergiuszu Górskim. Były dziennikarz TVP Info zapowiedział, że opluje ”Nitro” i wszystko opublikuje w sieci.

Romanowski ostro o walce z Pietrzakiem: Mam nadzieję, że nie będzie chciał cały czas wąchać mi jaj! Co wy na to?

Bardzo możliwe, że na gali KSW 68 poznamy nowego pretendenta w kategorii półśredniej. Zmotywowany perspektywą rewanżu z chorwackim “Robocopem”, Michał Pietrzak stanie do konfrontacji z mocno bijącym Berserkerem ze Szczecina, Tomaszem Romanowskim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis