MMA PLBoxdelJóźwiak chce teraz Boxdela: Oficjalnie tłusta świnio wyzywam Cię do pojedynku! [WIDEO]

Jóźwiak chce teraz Boxdela: Oficjalnie tłusta świnio wyzywam Cię do pojedynku! [WIDEO]

Paweł Jóźwiak jest bardzo szczęśliwy po jakże udanym debiucie. Prezes Fight Exclusive Night potrzebował niecałej minuty na zdemolowanie bardziej doświadczonego Marcina Najmana. Jóźwiak wskazał już następnego potencjalnego przeciwnika. Mowa oczywiście o Michale ”Boxdelu” Baronie.

Jóźwiak

Jóźwiak już w przeszłości mocno wypowiadał się o jednym z właścicieli FAME MMA.

Kompletnie się nie przejmuje. Gruby jest gruby, co on może mi zrobić? Jedyne co może mi zrobić, to mnie rozśmieszyć i rozbawić. Traktuje go jako taką maskotkę pociesznego grubaska. Przecież wszyscy wiedzą, że to jest marionetka FAME i on nawet nie ma swojego zdania. Co mu każą właściciele Rafał z Krzyśkiem, to on robi. Taka marionetka na sznureczkach, taka małpka spasiona trochę! 

Jóźwiak chce Boxdela!

Paweł Jóźwiak w następnym pojedynku chciałby zmierzyć się z Michałem ”Boxdelem” Baronem. Padło oficjalne wyzwanie!  

Teraz chcę wyjaśnić tego grubasa Boxdela! Mnie wyzywał, obrażał – także oficjalnie tłusta świnio wyzywam Cię do pojedynku, żarty się skończyły. Dawaj się napi**alamy, koniec internetowego pi**dolenia. Teraz robota. Pierwszą walkę możemy robić u Ciebie, drugą u nas na PRIME. Róbmy, to jak masz jaja! Obrażał mnie od śmieci, nie odpuszczę mu tego.

Cały wywiad poniżej:

Zobacz także:

Nie było taryfy ulgowej! Dziennikarz sparował z… Robertem Ruchałą! [WIDEO] Widzieliście?

Na Kanale Sportowym pojawił się już zapowiadany wcześniej materiał z Robertem Ruchałą (8-0). Maciej Turski sparował z polskim prospektem. Taryfy ulgowej nie było! Przypomnijmy, że dziennikarz trenuje sztuki walki i w przyszłości niewykluczona jest jego walka w jednej z freakowych organizacji. Turski to również komentator największej organizacji w naszym kraju.

Don Kasjo mocno o Załęckim: Pe**s The War, wielki zawodnik! Tańcula chociaż coś wygrał! Co wy na to?

Kasjusz Życiński na swoim kanale YouTube postanowił odpowiedzieć na słowa Michała ”Boxdela” Barona. ”Don Kasjo” odniósł się do słów jednego z właścicieli FAME MMA. Ponadto Kasjusz wspomniał o Denisie Załęckim.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis