MMA PLBoksJoshua wściekł się na Puleva: Najchętniej strzeliłbym go w szczękę już teraz! [WIDEO]

Joshua wściekł się na Puleva: Najchętniej strzeliłbym go w szczękę już teraz! [WIDEO]

Było gorąco na ceremonii ważenia! Kubrat Pulev (28-1, 14 KO) tuż przed dzisiejszą wojną zaszedł mocno za skórę mistrzowi. Anthony Joshua (23-1, 21 KO) stwierdził, że już w tym momencie chętnie by strzeliłby rywala w szczękę..

Bułgar szansę w końcu dostanie po ośmiu zwycięstwach z rzędu. Pulev ostatnie dwa pojedynki stoczył w Stanach Zjednoczonych, a ten ostatni nie wyglądał dobrze.. Tym samym zdecydowanym faworytem jest Anthony Joshua.

Brytyjczyk w ostatnim pojedynku odzyskał tytuły. Joshua nie ryzykował, ale przy tym zaprezentował nowy plan, który przyniósł pewne zwycięstwo. Do walki doszło w Emiratach Arabskich. Anthony po 12-rundach jednogłośną decyzją sędziów pokonał Andy Ruiza Jr w natychmiastowym rewanżu.

Joshua: Mógłbym boksować 15-rund, albo jeszcze więcej!

Było spokojnie aż do ceremonii ważenia. ”Kobra” postanowił sprowokować mistrza, który nie krył zdenerwowania. Anthony Joshua przekonywał, że najchętniej już w tym momencie strzeliłby w szczękę rywala.

Pulev dużo krzyczy, niech jutro postara się jak najlepiej zawalczyć i sprawdzimy kto będzie nad kim stał na koniec potyczki. On za dużo gada. Pulev musi sobie zdać sprawę z jednego, że ci wszyscy jego wcześniejsi rywale, z którymi wygrywał, to ktoś zupełnie inny niż ja. A jutro spotka się ze mną. Wkurzył mnie bardzo, gdy podszedł tak blisko i coś wygadywał twarzą w twarz.

Anthony Joshua (23-1, 21 KO) zapewnia, że skrupulatnie przeanalizował swojego najbliższego przeciwnika. Mistrz gwarantuje, że ”Kobra”  naprzeciwko siebie będzie miał rywala innego kalibru, a różnica szybko będzie widoczna.

Pulewowi wydaje się, że jest jakimś wielkim wojownikiem, ale dokładnie go przestudiowałem i przeanalizowałem. Jego poprzedni rywale tracili moc podczas pojedynku i odpuszczali, jednak jutro zmierzy się z mistrzem, kimś, kto da mu prawdziwą walkę. Jestem gotowy nie tylko na pełen dystans dwunastu rund, gdyby była taka potrzeba, mógłbym boksować piętnaście rund lub jeszcze więcej. Już w przeszłości bywało tak, że moi przeciwnicy wychodzili do ringu naładowani i pewni swego, lecz po kilku rundach niszczyłem ich mentalnie, zabierałem im ich dusze. I jeśli w pewnym momencie zauważę to samo u Puleva, wykorzystam ten fakt i znokautuję go! Ale jesteśmy dużymi facetami i na początku ten, kto pierwszy czysto trafi, ten zwycięży

Wideo z całego spięcia poniżej:

Anthony Joshua vs. Kubrat Pulev – gala bokserska w Londynie

Data: 12 grudnia 2020 r.
Początek transmisji: 19:00 (sobota)
Transmisja: 

waga ciężka: Anthony Joshua (23-1, 21 KO) vs. Kubrat Pulev (28-1, 14 KO) – o pasy WBA Super, IBF, WBO i IBO
waga cruiser: Lawrence Okolie (14-0, 11 KO) vs. Nikodem Jeżewski (19-0-1, 9 KO) – o pas WBO International
waga ciężka: Hughie Fury (24-3, 14 KO) vs. Mariusz Wach (36-6, 19 KO)
waga ciężka: Martin Bakole (15-1, 12 KO) vs. Sergey Kuzmin (15-1, 11 KO) – o pas WBC International
waga super kogucia: Qais Ashfaq (8-1, 3 KO) vs. Ashley Lane (14-9-2, 1 KO)
waga półśrednia: Florian Marku (7-0, 5 KO) vs. Alex Fearon (9-2, 0 KO)
waga super półśrednia: Kieron Conway (15-1-1, 3 KO) vs. Macaulay McGowan (14-1-1, 3 KO)

Zobacz także:

To będzie ostatni rywal Najmana? To bardzo możliwe!

Już w poniedziałek wszystko będzie jasne.. Niewykluczone, że już w tym momencie znamy ostatniego przeciwnika Marcina Najmana

Martin Lewandowski o angażu Yoela Romero! Co wy na to?

Yoel Romero wolnym zawodnikiem. Kubańczyk niespodziewanie został zwolniony z UFC. Mamy komentarz od jednego z właścicieli KSW