MMA PLBoksJoshua i Fury w UFC 4! W oktagonie można walczyć słynnymi pięściarzami!

Joshua i Fury w UFC 4! W oktagonie można walczyć słynnymi pięściarzami!

Foto: Facebook/ Anthony Joshua

Dwóch mistrzów wagi ciężkiej w boksie Anthony Joshua i Tyson Fury są dostępni w grze UFC 4! W oktagonie będzie można walczyć słynnymi pięściarzami! Będą to mogły zrobić osoby, które zakupią grę UFC 4!

O kolejnej edycji gry UFC od EA Sports robi się głośno już od dawna. Teraz na dodatek dowiadujemy się, że w grze będzie można wybrać czołowych obecnie pięściarzy królewskiej dywizji wagowej.

Joshua i Fury w UFC 4! W oktagonie można walczyć słynnymi pięściarzami!

Choć w realnym świecie przejście Anthonyego Joshuy czy Tysona Fury do MMA wydaje się mało prawdopodobne, to twórcy gry UFC 4 nie widzieli przeszkód, by postacie te umieścić w najnowszej wersji gry. EA Sports zafundowało fanom możliwość walki fenomenalnymi pięściarzami.

Joshua i Fury to specjalne postacie, które będą dostępne dla graczy. Nie jest zaskoczeniem, że posiadają oni w grze najwyższe umiejętności stójkowe. Gorzej jednak z parterem i zapasami. Jednak mimo ewidentnych braków, będą oni często wybierani przez fanów do zabawy w rywalizację w oktagonie.

Gra UFC 4 będzie miała światową premierę już 11 sierpnia. Gra będzie dostępna na PlayStation i Xboxa.

Poniżej oficjalna zapowiedź gry UFC 4 od EA Sports:

Zobacz także:

Czy Popek zmierzy się z Bestią na FAME MMA 7? Jest odpowiedź Piechowiaka!

Wielu fanów zastanawia się nad tym, czy Popek Monster zmierzy się z “Bestią” Piechowiakiem w swoim debiucie na gali FAME MMA 7? W tej kwestii wypowiedział się jeden z zainteresowanych! Piotr Piechowiak przyznał, że jest chętny do przywitania Popka w klatce poznańskiej organizacji.

Czy były mistrz KSW przechodzi do ACA?

Były mistrz Federacji KSW przechodzi do ACA! Będzie teraz toczył walki dla rosyjskiej organizacji mieszanych sztuk walki!

Gamrot rozniósł Parka na KSW 53 – gratulacje przesłał jeden z najlepszych trenerów na świecie?

Mistrz wagi lekkiej KSW Mateusz Gamrot rozniósł Normana Parka na minionej gali KSW 53. Było to trzecie starcie tych zawodników. Tym razem “Gamer” nie pozostawił złudzeń co do tego, który z nich jest lepszy. Po występie gratulacje Polakowi przesłał jeden z najlepszych trenerów na świecie.