Josh Emmett otrzymał ofertę na walkę wieczoru z Brianem Ortegą na gali w Orlando

Josh Emmett (13-1) napisał na swoim profilu na Instagramie, że otrzymał ofertę walki z Brianem Ortegą (13-0, 1 N/C). Jego rywal jednak odrzucił tę propozycję.

„To walka, która ma dla mnie sens. To walka, którą fani chcą zobaczyć. To walka, którą CHCIAŁA zestawić organizacja UFC. Dlaczego odrzucasz tę walkę, Brianie Ortego? Podpisz kontrakt, dajmy show i zobaczymy kto dostanie szansę walki o pas. Przekonamy się czy jesteś najlepszy czy też nie. TO JEDYNY SPOSÓB, ABY SIĘ PRZEKONAĆ. #3 vs. #4. Jedyna walka jaka ma sens!”

Jak podaje BJPenn.com oferta, którą przyjął Emmett a odrzucił Ortega dotyczy walki wieczoru gali UFC on FOX 28, która odbędzie się 24 lutego w Orlando.

Emmett o chęci pojedynku z Ortegą wspominał już kilka tygodni temu w audycji The MMA Hour. Wobec niedawno ogłoszonego starcia mistrza kategorii piórkowej Maxa Hollowaya (19-3) ze sklasyfikowanym na 2. miejscu rankingu Frankiem Edgarem (22-5-1) na UFC 222 starcie Emmetta z Ortegą wydaje się mieć uzasadnienie w celu wyłonienia kolejnego pretendenta do walki o pa kategorii piórkowej.