MMA PLArchiwumUFCJose Aldo zaskoczony na UFC 283! Brazylijczyk zostanie członkiem Galerii Sław UFC!

Jose Aldo zaskoczony na UFC 283! Brazylijczyk zostanie członkiem Galerii Sław UFC!

Legendarny zawodnik wagi piórkowej i koguciej w światowym MMA – Jose Aldo był obecny na minionej gali UFC 283 w Rio de Janeiro. Tam został zaskoczony przez organizatorów, którzy… ogłosili, że zostanie on członkiem Galerii Sław UFC!

Jose Aldo członkiem Galerii Sław

Brazylijczyk, który przez lata był dominatorem wagi piórkowej w WEC i UFC był na trybunach hali w Rio de Janerio, kiedy oglądał film promujący… jego dołączenie do Galerii Sław UFC.

Aldo wyglądał jakby w ogóle nie spodziewał się takiego zaszczytu:

Później sam Brazylijczyk potwierdził, że był zaskoczony decyzją UFC o włączeniu go do Galerii Sław:

“Schlebia mi to. Nie spodziewałem się tego. W ogóle nie miałem pojęcia. Wychowałem się tutaj, w Rio, nazywano mnie “Królem Rio” i nie spodziewałem się, że spotka mnie takie wyróżnienie. Ogromnie dziękuję UFC i wszystkim zawodnikom, którzy przesłali mi wiadomości z gratulacjami. To dla mnie zaszczyt.”

Dołączenie Brazylijczyka do Hall of Fame UFC najprawdopodobniej będzie miało miejsce w lipcu tego roku.

Zobacz także:

Nowy rywal Wiewióra na FAME 17 ogłoszony! Nie wygrał on od czterech walk! Widzieliście?

Nowy rywal Wiewióra na galę FAME 17 ogłoszony! Informacja o zawodniku, który zastąpi kontuzjowanego Arkadiusza Tańculę obiegła media społecznościowe wczoraj. Choć opinie o tym zastępstwie naprawdę są różne.

Denis Labryga zapowiada walkę w High League! Znamy potencjalnych rywali! Co wy na to?

Denis Labryga znany z organizacji WOTORE w rozmowie z portalem FanSportu.pl zdradził, że wystąpi w freakowej organizacji. Co ciekawe ma, to być start na najbliższej gali High League 6, która osiemnastego marca odbędzie się w Katowicach. Ponadto Labryga zdradził swoich potencjalnych przeciwników.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis