MMA PLJoanna JędrzejczykJose Aldo z uznaniem o Joannie Jędrzejczyk: To najlepsza zawodniczka w swojej dywizji!

Jose Aldo z uznaniem o Joannie Jędrzejczyk: To najlepsza zawodniczka w swojej dywizji!

Jose Aldo (27-4), żywa legenda MMA w Brazylii udzielił wywiadu dziennikarzom po swojej wygranej walce z Jeremy Stephensem (28-15) na UFC on FOX 30. Brazylijczyk opowiadał o powrocie na zwycięskie tory, emocjach które towarzyszyły mu w tej walce oraz przyszłości.

W jednym z wątków poruszony został także temat naszej rodaczki Joanny Jędrzejczyk, która podobnie jak Jose Aldo bardzo długo dzierżyła pas swojej dywizji i podobnie jak “Scarface” chciałaby powrócić na jej sam szczyt.

“Rozmawialiśmy już od jakiegoś czasu, ale to nasze pierwsze spotkanie. Zrobiliśmy sobie zdjęcie ponieważ walczyliśmy na tej samej gali, ale znam ją już od dłuższego czasu. Nie kibicuje jej tylko wtedy gdy walczy z kimś z naszego klubu lub będzie walczyć w przyszłości, mam z nią bardzo dobrą relację. Dla mnie jest ciągle najlepszą zawodniczka w swojej dywizji. Widzę, ją jak znowu zostaje mistrzem w niedalekiej przyszłości. To jest tylko kwestia czasu, gdyż ma potencjał i zasługuje na to.”

Przypomnijmy, że Joanna Jędrzejczyk po dwóch przegranych z rzędu Rose Namajunas i utracie mistrzowskiego pasa kategorii słomkowej powróciła zwyciężając z Tecią Torres na UFC on FOX 30. Według Jędrzejczyk walka ta była eliminatorem do kolejnego starcia z Namajunas gdzie stanie przed szansą odzyskania tytułu mistrzowskiego UFC.