MMA PLNajnowszeBoksJose Aldo przeprasza Conora McGregora za komentarze po swojej walce bokserskiej

Jose Aldo przeprasza Conora McGregora za komentarze po swojej walce bokserskiej

Legenda przeprasza legendę, a konkretnie Jose Aldo przeprasza Conora McGregora i kaja się za niezrozumienie jego komentarza po walce bokserskiej, w jakiej Brazylijczyk brał udział.

Jose Aldo przeprasza Conora McGregora

Chodzi o starcie Aldo z Jerermym Stephensem na gali Gambered Boxing 4 w Milwaukee. Pojedynek ten zakończył się kontrowersyjnym remisem, choć Brazylijczyk do teraz uważa się za moralnego zwycięzcę tamtej konfrontacji.

Jose Aldo przeprasza Conora McGregora za komentarze po swojej walce bokserskiej

Po walce Aldo vs Stephens, Conor McGregor postanowił zasugerować poboksowanie z Jose Aldo, o co Brazylijczyk został zapytany na konferencji prasowej. Jednak Aldo nie był na tyle w temacie, że od razu uznał, iż Irlandczyk go atakuje, co zakończyło się słowną szarpaniną.

Więcej o sprawie pisaliśmy TUTAJ -> Jose Aldo zremisował w boksie z Jeremym Stephensem, Conor McGregor reaguje i powstaje… zadyma!

Teraz Jose Aldo odniósł się do tamtej sytuacji i przeprosił McGregora:

“Byłem za bardzo naładowany. Obejrzałem walkę w szatni i stwierdziłem, że ją wygrałem. Wszyscy o tym mówili, a jeden z reporterów zapytał mnie o komentarz McGregora. Ja nie wiedziałem wtedy co Conor napisał i obrzuciłem go wyzwiskami, mając przy tym spory ubaw. Jednak kiedy dotarłem do Brazylii, to wysłałem mu wiadomość z przeprosinami. Jego zamiarem nie było wyzwanie mnie do walki, ale szturchnięcie mnie w mediach. Źle to wówczas odebrałem. Ale teraz już obaj jesteśmy w porządku. Conor jest moim przyjacielem i życzę mu wszystkiego dobrego.”

Zobacz także:

Błachowicz o aktualnej wadze półciężkiej w UFC: Wszyscy już doszli do Jonesa! Moim zdaniem go przeskoczyliśmy!

Parę dni temu odbył się charytatywny mecz koszykówki, w którym udział wzięły m.in. gwiazdy sportu oraz internetu. Ze świata MMA udział w wydarzeniu wzięli chociażby Marcin Tybura, Borys Mańkowski czy Jan Błachowicz. Były czempion UFC nie tylko przyczynił się do spełnienia szczytnego celu, bowiem w wywiadzie po meczu wypowiedział się na temat “Bonesa”!

Gala Fight Club 2 już w najbliższą sobotę!

Fight Club powraca. 18 zdeterminowanych, idących po swoje zawodników podczas     9 walk w oktagonie – 6 w formule MMA, 3 w formule K-1. Do tego niesamowite emocje
i wyjątkowa, niepowtarzalna oprawa wydarzenia. To wszystko już w najbliższą sobotę, 22 kwietnia 2023 r. w Hali Sportowej OSIR Bemowo w Warszawie.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis