MMA PLUFCJose Aldo po UFC 265 ma konkretnego rywala na celowniku: Wspaniale byłoby się z nim zmierzyć!

Jose Aldo po UFC 265 ma konkretnego rywala na celowniku: Wspaniale byłoby się z nim zmierzyć!

Były mistrz wagi piórkowej i przez lata uznawany za jednego z najlepszych zawodników mieszanych sztuk walki bez podziału na kategorie wagowej – Jose Aldo po minionej gali UFC 265 wskazał konkretnego kandydata na swojego następnego rywala.

Brazylijczyk, który swoją karierę kontynuuje w dywizji koguciej nadal marzy o zdobyciu pasa mistrzowskiego w tej kategorii wagowej. Teraz chce zrobił kolejny krok ku temu mistrzostwu i zmierzyć się w oktagonie z byłym czempionem.

Jose Aldo po UFC 265 ma konkretnego rywala na celowniku: Wspaniale byłoby się z nim zmierzyć!

Jose Aldo na minionej gali UFC 265 w Houston pewnie pokonał decyzją sędziów Pedro Munhoza. Teraz, dla umocnienia swojej pozycji w tej kategorii wagowej chciałby podjąć się walki z TJ Dillashawem:

“Wspaniale byłoby się zmierzyć z Dillashawem. Mam nadzieję, że w grudniu to się wydarzy. To byłaby świetna walka, a takich oczekujemy. Ja liczę na to starcie.” – przyznał w rozmowie z MMAjunkie.com.

Brazylijczyk po przegranej walce mistrzowskiej z Petrem Yanem, obecnie wygrał dwie walki z rzędu. Najpierw w grudniu zeszłego roku wypunktował Marlona Verę, a teraz w podobny sposób uporał się z Pedro Munhozem.

Czy następnym jego rywalem będzie właśnie TJ Dillashaw?

Zobacz także:

Zapłakana Karolina Kowalkiewicz po UFC 265: Trzeba zaleźć jakąś nową pasję w życiu

W sieci pojawiło się bardzo smutne oświadczenie, w którym zapłakana Karolina Kowalkiewicz wypowiada się po porażce z Jessicą Penne na minionej gali UFC 265 w Houston. Polka tam przegrała piątą walkę w oktagonie z rzędu i najprawdopodobniej zakończy sportową karierę.

UFC 267: Trzech Polaków na jednej karcie! Mocny rywal Tybury!

Marcin Tybura wraca do klatki UFC! Polak zawalczy na gali UFC 267, a rywalem zawodnika Ankos MMA będzie Alexander Volkov.

GROMDA Beach: “Brodacz” zdemolował korpus “Stolary” i wygrał finał turnieju!

Łukasz “Brodacz” Załuska mądrze rozegrał decydującą walkę. Rozbił Dawida “Stolarę” Stolarski w finale turnieju na gali GROMDA Beach.