MMA PLConor McGregorJose Aldo o rewanżu z Conorem McGregorem: Nigdy! Ku** nigdy!

Jose Aldo o rewanżu z Conorem McGregorem: Nigdy! Ku** nigdy!

Były dominator w wadze piórkowej Jose Aldo wypowiedział się o potencjalnym rewanżu z Conorem McGregorem, który może tylko pomarzyć o ilości obron mistrzowskiego pasa, jakie w karierze miał Brazylijczyk.

Przyczynkiem pytania o rewanż Aldo z McGregorem jest porażka Brazylijczyka, który w 2015 roku uległ w zaledwie 13 sekund:

Jose Aldo o rewanżu z Conorem McGregorem: Nigdy! Ku** nigdy!

Po tamtej porażce Jose Aldo popadł w przeciętność i potrzebował czasu, by się odbudować. Obecnie Brazylijczyk jest blisko walki o pas mistrzowski wagi koguciej, a Conor McGregor popada w przeciętność pokazując jak sportowiec może się brzydko starzeć.

W rozmowie z portalem MMAfighting.com, Jose Aldo odniósł się do pytań o rewanż z McGregorem:

“Nie rozumiem dlaczego nie dali mi wtedy rewanżu od razu. Powinienem go dostać, bo UFC robi rewanże, trylogie i inne tego typu walki, a ja nie miałem takiej okazji. Teraz już natomiast każdy z nas poszedł w inną stronę i sytuacja się odwróciła.

Nie widzę siebie walczącego z Conorem. Nie, kurwa nie! Kibicuję mu dzisiaj i mam nadzieję, że wyzdrowieje i poradzi sobie z kontuzją oraz że znowu zobaczymy go walczącego na najwyższym poziomie. Ale nie ma mowy o rewanżu. Ja idę po pas w wadze koguciej i chcę stworzyć historię i na tym się skupiam.”

Zobacz także:

PFL 2021 #8 – wyniki i najlepsze akcje. Kayla Harrison i były zawodnik KSW w finale [WIDEO]

Za nami druga już gala fazy play-off tegorocznego sezonu PFL. Tym razem do walk o milion dolarów zbliżyli się zawodnicy wagi ciężkiej oraz zawodniczki kategorii lekkiej.

Piotr Walawski do hejterów: A Wam hejterki wbijam w dupsko metalowe dildo!

Były uczestnik „Tylko Jeden” Piotr Walawski wraca do klatki FEN już 16 października. Podczas FEN 36, rywalem „Ledy” będzie Krystian Bielski.

Elite Fighters 2: Dojdzie do pierwszej w historii walki kobiety z mężczyzną! Znamy też datę!

To już pewne! Po raz pierwszy w historii na gali mieszanych sztuk walki w Polsce dojdzie do zestawienia kobiety z mężczyzną. Elite Fighters za pomocą mediów społecznościowych zdradziła również datę drugiej edycji.