MMA PLGamrotJorge Masvidal wychwala Gamrota: Został okradziony w pierwszej walce!

Jorge Masvidal wychwala Gamrota: Został okradziony w pierwszej walce!

Mateusz Gamrot (19-1) ma za sobą drugie jakże efektowne zwycięstwo w największej organizacji na świecie. Wielki potencjał w naszym reprezentancie widzi czołowy zawodnik kategorii półśredniej – Jorge Masvidal (35-15).

36-latek w ostatnich dwóch walkach miał szansę zdobyć pas kategorii półśredniej. Masvidal nie będzie dobrze wspominał walki na UFC 261. ”Gamebred” na początku drugiej rundy został ciężko znokautowany z rąk – Kamaru Usmana. Wcześniej Masvidal mógł pochwalić się serią trzech zwycięstw z rzędu (pokonywał wtedy Darrena Tilla, Bena Askrena oraz Nate’a Diaza).

Masvidal chwali Gamrota: Ten gość może zajść dla nas daleko!

Jorge Masvidal (35-15) w podcaście ATT zapewnił, że o Mateuszu Gamrocie (19-1) już niebawem będzie głośno. Amerykanin ponadto podkreśla, że ”Gamer” w debiucie został oszukany.

To gość, wobec którego mam wielkie oczekiwania. A Jeremy to potwór. Jeremy Stephens to kurewsko mocny zawodnik. Mateusz zrobił to tak, że wydawało się łatwe, ale Jeremy zna grappling. Jeremy po prostu potrafi się bić. Znam gościa od zawsze. Po prostu wo! (…)  Został okradziony w pierwszej walce w UFC. Obrzydliwie okradziony. Jedna z najgorszych kradzieży, jakie widziałem w życiu. Uważam, że ten gość może zajść dla nas daleko. I mam na myśli sam szczyt. Ma odjechane cardio. 

Tłumaczył Bartłomiej Stachura z lowking.pl

Zobacz także:

UFC: Fantastyczna wiadomość! Przyszła obrona pasa Błachowicza w europejskich godzinach! Zadowoleni?

To fantastyczna wiadomość dla fanów/kibiców w Europie. Wszystko na to wskazuje, że gala UFC 267 odbędzie się w europejskich godzinach. Przypomnijmy, że w walce wieczoru do drugiej obrony pasa w wadze półciężkiej stanie nasz reprezentant Jan Błachowicz (28-8).

Mariusz Pudzianowski gotowy na walkę z ”Górą” w dowolnej formule! Dojdzie do tej walki?

Mariusz Pudzianowski (15-7) jest gotowy na walkę z Hafþórem Júlíusem Björnssonem w dowolnej formule. 44-latek podkreśla, że spotkałoby się dwóch byłych mistrzów świata.