MMA PLUFCJorge Masvidal wspiera Donalda Trumpa. Wziął udział w akcji: Zawodnicy kontra socjalizm

Jorge Masvidal wspiera Donalda Trumpa. Wziął udział w akcji: Zawodnicy kontra socjalizm

Foto: Twitter/ Jorge Masvidal

Mistrz BMF Jorge Masivdal wspiera Donalda Trumpa i namawia rodaków do głosowania na urzędującego prezydenta USA w nadchodzących wyborach prezydenckich. Gwiazdor UFC wziął udział w akcji: zawodnicy kontra socjalizm.

Wybory prezydenckie w USA za pasem. Nowym prezydentem będzie ktoś z dwójki: Donald Trump – Joe Biden. Zdaniem Masivdala, wybór tego drugiego to narzucenie lewicowej ideologii i droga ku upadkowi kosztem socjalizmu.

Jorge Masvidal wspiera Donalda Trumpa. Wziął udział w akcji: Zawodnicy kontra socjalizm

Jorge Masvidal towarzyszy Donaldowi Trumpowi Juniorowi w prowadzeniu kampanii prezydenckiej aktualnego prezydenta USA. Mistrz BMF wziął udział w akcji: zawodnicy kontra socjalizm i w specjalnym autobusie podróżował i wygłaszał mowę w Orlando, Coconut Creek i Miami.

Przestrzegał także o niebezpieczeństwach, jakim byłby wybór Joe Bidena na prezydenta USA, co wzmocniłoby politykę socjalną:

“Albo wybierzemy prezydenta Trumpa i sprawimy, że Ameryka ponownie będzie wielka, albo pozwolimy Joe Bidenowi i radykalnej lewicy zabrać nas w przepaść za pomocą socjalizmu i nędzy!”

Cała wypowiedź Masvidala poniżej:

Zobacz także:

Jan Błachowicz miażdży Jona Jonesa: Uciekł przed legendarną polską siłą

Jan Błachowicz miażdży Jona Jonesa! Polak stał się fenomenalną medialną postacią, która przykuwa uwagę coraz większej ilości ludzi. Tym razem bez ogródek powiedział co sądzi o przenosinach Jona Jonesa do wagi ciężkiej.

UFC: Marcin Tybura wskazuje potencjalnego rywala! Polak marzy o rewanżu!

W nocy z soboty na niedzielę Marcin Tybura odniósł kolejny sukces. Polak, który znakomicie czuje się na Fight Island UFC zdecydowanie wygrał na punkty z Benem Rothwellem. Jeden z najlepszych polskich ciężkich zdradził w wywiadzie, z kim chciałby zmierzyć się w następnym pojedynku.

Bartosz Batra i Michał “Matrix” Królik zawalczą na gołe pięści na gali Genesis

Multimedalista polskich zawodów kickboxerskich, Michał „Matrix” Królik wystąpi na pierwszej gali Genesis już w piątek, 23 października. W starciu na gołe pięści i łokcie zawodnik z Katowic zmierzy się z utytułowanym w Polsce i na świecie Bartoszem Batrą. Starcie odbędzie się w limicie do 65 kilogramów.