MMA PLBareknuckle Fighting ChampionshipJorge Masvidal promotorem! Zakłada swoją organizację walk… na gołe pięści!

Jorge Masvidal promotorem! Zakłada swoją organizację walk… na gołe pięści!

Najbliższy pretendent do tytułu mistrzowskiego wagi półśredniej Jorge Masvidal zostanie promotorem! Posiadacz pasa BMF (“największego skuriwela”) zakłada własną organizację walk na gołe pięści.

Jorge Masvidal promotorem

Przed wczorajszą konferencją prasową przed UFC 261: Usman vs Masvidal, “Gemebred” ogłosił powstanie organizacji Gamebred Fighting Championship, która będzie produkować walki na gołe pięści.

Jorge Masvidal promotorem! Zakłada swoją organizację walk… na gołe pięści!

Współwłaścicielem nowego projektu Jorge Masvidala będzie hip hopowy artysta Anuel AA.

Oto, co panowie powiedzieli w specjalnie opublikowanym w tej sprawie wiedo na Instagramie:

“Połączyliśmy siły, aby przynieść wam najbardziej okrutne walki jakie tylko mogliśmy sobie wyobrazić. W naszych walkach nie będzie żadnych rękawic, będzie przerażająco, a wszystko to zobaczycie 25 czerwca w Miami, kiedy rozpocznie się nasza pierwsza gala!”

Walki organizowane przez Masvidala i Anuela AA mają być formą MMA bez rękawic. Transmisje z wydarzeń dostępne będą na platformie organizacji Bare Knuckle Fighting Championship, bowiem będzie ona partnerem nowego projektu gwiazdy UFC.

Zobacz także:

Uczestnicy walk mistrzowskich twarzą w twarz przed UFC 261 [WIDEO]

Za nami konferencją prasowa przed zbliżającą się galą UFC 261 w Jacksonville. Zobaczyliśmy na niej uczestników trzech walk mistrzowskich, którzy na koniec konferencji spotkali się też twarzą w twarz z rywalami.

Robert Ruchała o walce Sobiech vs. Kaczmarczyk: Jestem chętny na starcie ze zwycięzcą [WIDEO]

Już w najbliższą sobotę odbędzie się gala KSW 60, a na niej m.in. dwie walki w kategorii piórkowej. Na rozstrzygnięcia w tej dywizji czeka m.in. utalentowany Robert Ruchała (5-0)

Jake Paul zmierzy się z kolejnym byłym zawodnikiem NBA: “Shaq O’Neal chce mnie wesprzeć w tej walce”

Czy popularny youtuber Jake Paul zmierzy się z kolejnym zawodnikiem NBA? Bohater ostatniej gali Triller Fight Club, gdzie znokautował w pierwszej rundzie byłego mistrza Bellatora i ONE Championship Bena Askrena otrzymał poważne wyzwanie!

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis