MMA PLUFCJorge Masvidal pomoże w walce z australijskimi pożarami!

Jorge Masvidal pomoże w walce z australijskimi pożarami!

Foto: bloodyelbow.com

W przyszłym miesiącu posiadacz pasa BMF, Jorge Masvidal, zamierza pojawić się w Australii i pomoc w ratowaniu płonących lasów.

“Gamebred” podzielił się niedawno z fanami na Twitterze następującą wiadomością:

“Będę w lutym w Australii i chciałbym pomóc. Dochody z mojej wizyty na pewno pomogą, ale chcę też fizycznie pomóc przy pożarach.”

Spora część populacji koali w regionie Nowej Południowej Walii zginęła przez niosący śmierć ogień. Pożary pozostają praktycznie bez kontroli od kilku tygodni. Zmarły 23 osoby i zostało zniszczone 1300 domów. Ze świata napływa masa wiadomości i wsparcia, dających nadzieję na poprawę sytuacji.

Rodzina Irwinów ocaliła i wyleczyła ponad 90 000 zwierząt dotkniętych pożarem. Córka Steve’a Irwina zamieściła także inspirującego posta na Instagramie:

“Wraz z niszczącymi pożarami łamie się moje serce, kiedy myślę o ludziach i zwierzętach, które tyle straciły. Chce, żebyście wiedzieli, że jesteśmy bezpieczni. W okolicy ZOO nie ma ognia. Nasz Dziki Szpital jest pełniejszy niż kiedykolwiek, ponad 90 000 leczonych pacjentów. Moi rodzice zadedykowali tę placówkę mojej wspaniałej babci. Będziemy kontynuować to dzieło, będąc Dzikimi Wojownikami i ratując tyle żyć, ile zdołamy.”

Jorge Masvidal będzie miał zatem okazję zrobić coś dobrego. Aktualnie, po pokonaniu Nate’a Diaza, czeka na kolejne wyzwania w UFC. Opcji oczywiście ma kilka – potencjalną kasową walkę z McGregorem, walkę o pas z Usmanem czy walkę bokserską z Mayweatherem.

Co sądzicie o zachowaniu Największego Sku*wiela?