MMA PLUFCJorge Masvidal ostro o walce Chimaev-Diaz: Będzie przytulał się do jego nóg i wąchać mu krocze!

Jorge Masvidal ostro o walce Chimaev-Diaz: Będzie przytulał się do jego nóg i wąchać mu krocze!

To jest mocna wypowiedź! Jorge Masvidal (35-16) w rozmowie z MMA Fighting został zapytany o starcie Nate’a Diaza z Khamzatem Chimaevem. Amerykanin wskazał ”Borza” jako faworyta, lecz widzi szansę na zwycięstwo Diaza. Masvidal podkreśla, że będzie tutaj dystans 5-rund, a Khamzat w ostatnim pojedynku nie wyglądał dobrze kondycyjnie.

Masvidal

“Gamebred” w najbliższym pojedynku będzie chciał wrócić na odpowiednie tory. Jak na razie nie znamy szczegółów jego kolejnego starcia. 37-latek dwukrotnie miał szansę sięgnąć po tytuł wagi półśredniej, lecz musiał uznać wyższość Kamaru Usmana. Drugi pojedynek Nigeryjczyk zakończył wygrywając przez nokaut.

Ostatni pojedynek Jorge odnotował na UFC 275, gdy przegrał jednogłośną decyzją sędziów z Colby Covingtonem.

Masvidal: Dali mu nudnego zapaśnika!

Jorge Masvidal (35-16) w rozmowie z portalem MMA Fighting wypowiedział się o walce Nate’a Diaza z Khamzatem Chimaevem. Do ich starcia dojdzie dziesiątego września i będzie to main event UFC 279.

Oni zestawili Diaza z kimś, kto stylistycznie nie będzie mu pasował i wtedy myślę o pier**lonym Khamzacie. Dali mu nudnego zapaśnika, który będzie przytulał się do jego nóg i wąchać mu krocze. Myślę, że Khamzat prawdopodobnie wygra, ale możliwe, że Nate skończy go przed czasem w czwartej, piątej rundzie, bo on nie ma kondycji. Nie ma doświadczenia i myślę, że traci sporo energii na poje**ne akcje. Nate będzie czekał na odpowiedni moment i zacznie wywierać presję. Khamzat powinien wygrać, ale nie będę zaskoczony jeśli Nate go rozje**e.

Warto zaznaczyć, że Khamzat na twitterze postanowił krótko skomentować wypowiedź Masvidala.

Obudź się, koleżko.

Zobacz także:

Marcin Najman apeluje: Nie ma miejsca dla Murańskich w internecie! Moje dziecko też atakował! Widzieliście?

Marcin Najman postanowił ponownie zabrać głos w sprawie Jacka Murańskiego. Nie brakowało mocnych słów! ”El Testosteron” postanowił wspomnieć o ostatnim zachowaniu ”Murana”. Najman ponadto przyznał, że w grudniu musi wyjść i pokazać  dobitnie wszystkim brak umiejętności Jacka Murańskiego.

Znamy rywala Kuby Nowaczkiewicza na High League 4! Zaskoczenie?

Podczas gali HIGH League 4, 17 września w Arenie Gliwice, dojdzie do walki influencerów. Naprzeciw siebie staną Jakub Nowaczkiewicz i Cezary “Czaro” Nykiel.

Scrolluj dalej, albo kliknij tutaj,
by obejrzeć kolejny wpis