Jorge Masvidal krytykuje Colbyego Covingtona za komentarze na temat Matta Hughesa: Co on odj**ał?

Od minionej soboty Colby Covington (15-1) jest na ustach wszystkich. Nie tylko dlatego, że w walce wieczoru gali UFC Newark kompletnie zdominował Robbiego Lawlera, ale i z powodu swoich kontrowersyjnych słów o pociągu, w których oberwało się też Mattowi Hughesowi.

„Chaos” w rozmowie z Jonem Anikiem po walce nawiązał do wypadku samochodowego, w którym udział brał legendarny mistrz wagi półśredniej UFC Matt Hughes. Amerykanin wjechał swoim autem pod nadjeżdżający pociąg i ledwo uszedł z życiem. Najpierw długo przebywał w śpiączce, a do dzisiaj ma kłopoty z poruszaniem się.

Covington natomiast porównał siebie i swoje umiejętności do rozpędzonego pociągu, co wywołało niemałe kontrowersje:

„Porozmawiajmy o lekcji, którą wynieśliśmy dzisiaj wieczorem i której Robbie powinien nauczyć się od swojego starego kumpla Matta Hughesa – trzymaj się z dala od torów, kiedy nadjeżdża pociąg, dzieciaku.

Nie ma znaczenia, czy jest to pociąg Trumpa czy pociąg Covingtona, lepiej trzymaj się z dala!”

Do słów tych odniósł się inny czołowy zawodnik dywizji półśredniej – Jorge Masvidal (34-13), który zdecydowanie skrytykował swojego rodaka:

„Co on odjebał? Zrobił to? Nie widziałem tego wywiadu, ale jeśli tak było, to to nawet nie jest śmieszne. To najgłupsze gówno, jakie kiedykolwiek słyszałem.

To bardzo niesmaczny komentarz. Coś głupiego z jego strony.”