MMA PLUFCJones nie dla Błachowicza? Dana White planuje rewanż…

Jones nie dla Błachowicza? Dana White planuje rewanż…

Foto: UFC

Wygląda na to, że Jan Błachowicz nie dostanie jeszcze upragnionego title shota… W minionym miesiącu w Rio Rancho Polak spektakularnie znokautował w pierwszej rundzie Coreya Andersona. Było to jednocześnie jego 3 zwycięstwo z rzędu – wcześniej odnotował wygrane nad Lukiem Rockholdem i Jacare Souzą.

Jak pamiętamy, krótko po gali w New Mexico obaj zawodnicy, Błachowicz i Jones, zadeklarowali wspólną walkę, wrzucając odpowiednie posty na Twitterze. Mimo to, Dana White niedawno przyznał, że UFC nie zamierza dać Janowi title shota jako następną walkę.

Ta okazja przypadnie ponownie Dominickowi Reyesowi, który na UFC 247 poniósł pierwszą porażkę w karierze. Co więcej, w oczach mediów i innych zawodników ta przegrana, przez decyzję, była bardzo kontrowersyjną sprawą.

Dana White ogłosił podczas live streama na Instagramie te wiadomości, pierwsze wyłapane przez Jona Realejo z BloodyCanvas:

“Dana White właśnie powiedział na swoim instagramowym streamie, że chcą zarezerwować rewanż Jonesa i Reyesa. Ciężki cios dla Jana Błachowicza, ale nie nienawidzę tego.”

Mimo ciężkiego ciosu dla Polaka, nie da się zaprzeczyć, że Dominick Reyes jest wartościowym przeciwnikiem dla Jonesa. Przedział czasowy potencjalnego rewanżu nie został jeszcze ustalony.

Część fanów oczekuje walki w okolicy lata, być może w lipcu na International Fight Week w Las Vegas.

Jak sądzicie, kiedy odbędzie się rewanż Reyes vs. Jones? Czy Jan dostanie w końcu upragnionego title shota, a jeżeli tak, to czy nadal jego przeciwnikiem będzie Jones?