Jones chce Błachowicza! Przełom w kolejnej walce mistrza UFC!

Jon Jones chce Błachowicza! Wygląda na to, że Amerykanin wybrał kolejnego przeciwnika! Nim ma być Jan Błachowicz (26-8)! Oznacza to, że Polak dostanie szansę walki o pas mistrzowski wagi półciężkiej!

Informację o chęci konfrontacji z Błachowiczem, Jones zamieścił na Twitterze. Sugerując się wpisem, “Bones” zrezygnował z potencjalnej walki z Francisem Ngannou, którą miałby stoczyć w wadze ciężkiej!

Jones chce Błachowicza!

Jon Jones minionej nocy dzielił się z fanami informacjami dotyczącymi jego negocjacji przed walką z “Predatorem”. Narzekał on na działania UFC, które nie robiło wiele, by do tej walki doprowadzić.

I w chwili, kiedy cały świat żył potencjalną walką Jones vs. Ngannou, Amerykanin zrobił zwrot w narracji i zaznaczył, że kolejna walka odbędzie się przeciwko najlepszemu polskiemu “półciężkiemu”:

“Miałem trochę czasu, żeby to wszystko przemyśleć i straciłem dużo zapału. To smutne, że UFC nie dostrzega mojej jakości w walce z najbardziej przerażającym zawodnikiem wagi ciężkiej na świecie. Janie Błachowiczu, myślę, że jesteś następny w kolejce!”

Oczywiście z jednej strony to może być dalszy element negocjacji Jonesa z UFC. Z drugiej jednak, Jan Błachowicz jest ostatnim zawodnikiem z czołówki dywizji półciężkiej, który nie rywalizował jeszcze z “Bonesem”.

Zdaniem wielu to właśnie Polak teraz zasługuje najbardziej na walkę o pas mistrzowski wagi półciężkiej UFC. Sam zaznacza zresztą, że nie przyjmie żadnej innej walki, jak ta o tytuł mistrzowski.

Zobacz także:

Krzysztof Jotko wraca do TOP 15 wagi średniej

Jotko ponownie w rankingu wagi średniej UFC. Polak po trzech kolejnych zwycięstwach znalazł się na 15. pozycji.

Czy Jones i Ngannou wyzywają się w mediach?

Obaj zawodnicy są bardzo aktywni w mediach społecznościowych. Ostatnio Jones wyśmiał Ngannou i powiedział mu, co ma zrobić z językiem.

Czy „Ostatni Taniec” o Jordanie i Chicago Bulls to prawda?

Są różne opinie na ten temat. Jeden z kolegów klubowych Jordana przyznał, że 90% materiału to kłamstwo.