MMA PLJon JonesJon Jones zdradza ile zarabiał za walkę w UFC! Za starcie z Francisem Ngannou chce ogromnych pieniędzy!

Jon Jones zdradza ile zarabiał za walkę w UFC! Za starcie z Francisem Ngannou chce ogromnych pieniędzy!

Foto: Instagram/ Jon Jones

To chyba nie spodoba się właścicielom UFC. Jon Jones zdradza bowiem ile zarabiał za walkę w największej organizacji MMA na świecie! Sprawa dotyczy walk “Bonesa” w dywizji półciężkiej, której przez lata był dominatorem.

Obecnie Jon Jones czeka na debiut w kategorii królewskiej, w którym miał zmierzyć się z wygranym ze starcia Stipe Miocic vs Francis Ngannou 2. Starcie to wygrał Kameruńczyk, a “Bones” za walkę z nim zażądał dużych pieniędzy.

Teraz zdradził o jakie kwoty mniej więcej chodzi!

Jon Jones zdradza ile zarabiał za walkę w UFC! Za starcie z Francisem Ngannou chce ogromnych pieniędzy!

“Bones” nie tylko zdradził o jakie kwoty chodzi w przypadku jego wejścia do oktagonu z Francisem Ngannou, ale wyznał także, jakie pieniądze otrzymywał od UFC za wcześniejsze pojedynki:

“Od lat zmagam się z urazami, operacjami walcząc z najtrudniejszymi rywalami, jakie UFC ma do zaoferowania za około dwa miliony dolarów za walkę. Po prostu teraz staram się o swoją wypłatę.”

O jakie wynagrodzenie za walkę z nowym mistrzem wagi ciężkiej UFC chodzi “Bonesowi”?

“Kilka dni temu miałem krótką rozmowę telefoniczną z prawnikiem UFC Hunterem. Powiedziałem mu, że kwota 8-10 milionów dolarów byłaby zdecydowanie za mała za walkę na tak wielką skalę. To wszystko, o czym do tej pory dyskutowano.” – skwitował.

Zobacz także:

Aleksandar Ilić vs. Tomasz Jakubiec na KSW 60

Widowiskowo walczący stójkowicz z Bałkanów, Aleksandar Ilić (12-4, 8 KO, 2 Sub) ponownie pojawi się w klatce KSW 24 kwietnia. Na gali KSW 60 rywalem „Jokera” będzie Tomasz Jakubiec (10-3, 4 KO, 1 Sub). Starcie odbędzie się w limicie kategorii średniej.

”Syntol” poznał rywala! Mamy walkę wieczoru gali Najmana MMA VIP 2!

Już w czerwcu odbędzie się druga edycja MMA VIP organizowana przez Marcina Najmana. W tym momencie poznaliśmy walkę wieczoru nadchodzącego wydarzenia. Jednym z bohaterów będzie Szymon Komandos zwany jako ”Syntol”.

Mariusz Pudzianowski o Najmanie: W show biznesie fenomen!

Mariusz Pudzianowski (14-7) pojawił się we wczorajszym programie Kuby Wojewódzkiego. Padło tam pytanie o Marcina Najmana, z którym 44-latek mierzył się w zawodowym debiucie.