MMA PLUFCJon Jones zaskakująco o swojej przyszłości: Mogę wypaść na dwa/trzy lata

Jon Jones zaskakująco o swojej przyszłości: Mogę wypaść na dwa/trzy lata

Wygląda na to, że Jon Jones nie jest zainteresowany walkami w oktagonie UFC w najbliższym czasie. Mistrz wagi półciężkiej zaskakująco wypowiedział się o swojej przyszłości. Przyznał, że może nie pojawić się w oktagonie nawet trzy lata.

Jones od dłuższego już czasu pozostaje w konflikcie z szefem UFC Daną Whitem. Powodem niechęci obu panów do siebie było fiasko rozmów na temat walki Jonesa z Francisem Ngannou. Podobno sprawy rozeszły się o wynagrodzenie dla “Bonesa”, które zdaniem prezesa UFC były zbyt wygórowane.

Jon Jones zaskakująco o swojej przyszłości: Mogę wypaść na dwa/trzy lata

“Bones” w ostatniej rozmowie z gwiazdą Jackass – Stevem-O w podcaście Wild Ride! przyznał, że nie wycofa swoich żądań w sprawie UFC i zamierza być tą osobą, która wpłynie na lepszą przyszłość wszystkich zawodników mieszanych sztuk walki:

“Nie chcę walczyć w najbliższym czasie. Nie interesuje mnie walka w UFC, dopóki nie dostanę należytego wynagrodzenia. Jeśli mam mieć złe relacje z Daną Whitem, to mogę siedzieć przez dwa/trzy lata i nie walczyć. Ale są rzeczy, przez które ludzie zapamiętają cię bardziej niż przez posiadanie pasów. Opowiadam się za młodszymi zawodnikami, chcę wpłynąć na ich lepszą przyszłość.”

Jones dodał, że ciągle są w UFC zawodnicy, którzy mieszkają w klubie Jakcson-Wink w Nowym Meksyku, bo nie stać ich na swoje mieszkanie. Tym samym Jon Jones chce być tą osobą, która będzie platformą do negocjacji z UFC w sprawie wynagrodzeń zawodników.

Zobacz także:

Kolejny zawodnik krytykuje zarobki w UFC. “Wyruch***ście mnie!”

W ostatnim czasie sporo zawodników związanych z UFC krytykowało organizację za oferowanie niskich zarobków. Kolejny głos krytyki wygłosił Sean O’Malley (12-0), który odniósł się do umowy z Reebokiem.

Maciej Kawulski o wyborach: Twój głos to jedyne na czym zależy politykom

W niedzielę w Polsce odbędą się bardzo ważne wybory prezydenckie. Maciej Kawulski zabrał głos i o wyborach wypowiedział się za pomocą mediów społecznościowych.

Paige VanZant zdradza zarobki w UFC! “Więcej zarabiam na Instagramie”

Zawodniczka kategorii muszej, Paige VanZant zdradza zarobki w UFC i twierdzi, że nie są to pieniądze adekwatne do jej marki. Amerykanka jest niezwykle popularną postacią w mediach społecznościowych i twierdzi, że na promowaniu marek na Instagramie może zarabiać więcej niż z walk w UFC.